Sisifos

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sisifos
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010 04:25
Όνομα Ιστότοπου: ---

Γεια σε όλους! Περαστικός βασικά, είδα φως και μπήκα. Άθεος φυσικά και γώ είπα να δω τι παίζει εδώ πέρα.

Edit:
ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑ! μολις είδα οτι υπάρχει ήδη ένας Σισιφος στο forum! :doh:
Αντε τώρα ν αλλάζω nick... Ακόμα δεν ήρθα και ψάχνω για Admin. Ολο μπελάδες!
"Το να τσακώνεσαι στο Internet είναι σα να τρέχεις στους παραολυμπιακούς. Ακόμα και αν κερδίσεις παραμένεις καθυστερημένος."
dtango
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 2117
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:56
Όνομα Ιστότοπου: Dispute of a man with his Ba
Τοποθεσία: Καλύβια (7ος όροφος!)
Επικοινωνία:

Καλώς ήρθες Sisifos!
Κοίτα λοιπόν που έπεσες πάνω σε έναν καβγατζή του διαδικτύου!

Εμένα πάντως με ωθούν στους τσακωμούς οι ειδικές μου ικανότητες. ;)
"Culture is memory", Yuri Lotman, 1922 - 1993, Ρώσος Σημειολόγος και Κουλτουρολόγος
Άβαταρ μέλους
parfe
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010 09:52
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς ήρθες και από μένα!
(αν και ομολογώ πως δεν είμαι ο αρμοδιότερος για καλωσορίσματα, καθ' όσον, κυριολεκτικά, χθεσινός εδώ πέρα :)
Άβαταρ μέλους
Nemertes
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 08 Αύγ 2010 11:29
Όνομα Ιστότοπου: η Νημερτής
Τοποθεσία: Πειραιάς
Επικοινωνία:

Ρηχά είναι, μπείτε... Αποφάθιθεθ για το νικ, ή να περιμένουμε για το καλωσόρισμα;
Έχετε κάθε δικαίωμα να προσκυνάτε την παναγία, να δοξολογείτε τον χριστό και να περιμένετε… Εμπρός λοιπόν πέστε στα γόνατα, συρθείτε στα πατώματα… Ίσως εσάς σας ακούσουν, γιατί φαίνεται οι άλλοι δεν έκαναν αρκετές μετάνοιες…

Τελικά είμαι πολύ περήφανη για άλλη μια φορά. Δεν ξέρω τι κάνει ο δικός μου θεός, αλλά τουλάχιστον, δεν είναι ζήτουλας…
Άβαταρ μέλους
Ιοκάστη
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 13:18
Όνομα Ιστότοπου: Iokaste’s Blog
Επικοινωνία:

Καλώς ήρθες!! :D
Και καλές συζητήσεις ;) (ανακατωσούρη :p)
http://iocaste.wordpress.com

Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sown shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Άβαταρ μέλους
Sisifos
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010 04:25
Όνομα Ιστότοπου: ---

Προς το παρών λεω να το κρατήσω το όνομα άμα δεν έχει πρόβλημα και ο συνονόματος δλδ. Λίγο που το τριγύρισα ωραίο φαίνεται τούτο το forum, λέω να αράξω λίγο, να πω και γω καμμία μπουρδίτσα.
"Το να τσακώνεσαι στο Internet είναι σα να τρέχεις στους παραολυμπιακούς. Ακόμα και αν κερδίσεις παραμένεις καθυστερημένος."
Άβαταρ μέλους
Σίσυφος
Δημοσιεύσεις: 1027
Εγγραφή: 18 Απρ 2009 18:35
Όνομα Ιστότοπου: Youtube Channel
Επικοινωνία:

Γεια χαρά συνονόματε :) !

:teasing-poke:

Όχι εννοείται πως δεν υπάρχει πρόβλημα :D .

Καλές συζητήσεις :obscene-drinkingcheers:!
Απάντηση