απαραιτητες συστασεις (souker)

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
souker
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Ιουν 2010 00:44
Όνομα Ιστότοπου: -

παιδια καλημερα (εφοσον γραφω τις πρωτες πρωινες ωρες....)...

πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενος που βρισκω ενα φορουμ στο οποιο πρυτανευει η σκεψη , η λογικη και τα επιχηρειματα...τοσο καιρο νομιζα οτι ημουν μονος εναντια στον οχλο των προβατων....

Μανος λεγομαι , ειμαι 32 ετων και μενω στο Περιστερι...

οποτε εχω χρονο θα προσπαθησω να διαβασω οσο το δυνατον περισσοτερα εδω μεσα και φυσικα δεν θα χασω τιποτα καινουριο... :twisted:
Άβαταρ μέλους
Sapisa
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Μαρ 2010 12:48
Όνομα Ιστότοπου: -

στο οποιο πρυτανευει η σκεψη , η λογικη και τα επιχηρειματα...τοσο καιρο νομιζα οτι ημουν μονος εναντια στον οχλο των προβατων....
Καλά μην είσαι και τόσο σίγουρος για αυτό :D :D .
  ▲
▲ ▲
Άβαταρ μέλους
breadfan
Δημοσιεύσεις: 1722
Εγγραφή: 20 Ιουν 2009 03:16
Τοποθεσία: Πάτρα

Να είσαι σίγουρος γι' αυτό.
Γιατί το "πρυτανεύει" δεν είναι συνώνυμο του "έχει την αποκλειστικότητα".
Λογική και επιχειρήματα μπορείς να βρεις και σε θεϊστικά sites. Σπάνιο φαινόμενο, αλλά όχι ανύπαρκτο.
Αν θέλαμε να εξασφαλίσουμε αποκλειστικά λογική και επιχειρήματα, κάθε λίγο θα έπεφταν ban. Σε ενάμιση χρόνο λειτουργίας, έχουν φύγει (αν δεν με απατάει η μνήμη μου) μόνο δύο άτομα, και αυτοί λόγω άκρως επιθετικής και προσβλητικής συμπεριφοράς, έπειτα από άπειρες προειδοποιήσεις.

Καλωσόρισες, Μάνο!
Το ότι μας ανακάλυψες τώρα, σημαίνει ότι μάλλον δεν διαφημιζόμαστε αρκετά...
(Α, και οι πρώτες πρωινές ώρες είναι για τους ερασιτέχνες... : brrr : ).
Οὐκ ἄρα τὸ θεοφιλὲς ὅσιόν ἐστιν, ὦ Εὐθύφρων, οὐδὲ τὸ ὅσιον θεοφιλές, ὡς σὺ λέγεις, ἀλλ᾽ ἕτερον τοῦτο τούτου.
dtango
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 2117
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:56
Όνομα Ιστότοπου: Dispute of a man with his Ba
Τοποθεσία: Καλύβια (7ος όροφος!)
Επικοινωνία:

souker έγραψε:παιδια καλημερα (εφοσον γραφω τις πρωτες πρωινες ωρες....)...

πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενος που βρισκω ενα φορουμ στο οποιο πρυτανευει η σκεψη , η λογικη και τα επιχηρειματα...
Καλώς ήρθες Μάνο!
Φυσικά χαίρομαι ιδιαίτερα που διάβασες μόνο δικές μου αναρτήσεις :D
"Culture is memory", Yuri Lotman, 1922 - 1993, Ρώσος Σημειολόγος και Κουλτουρολόγος
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

DT !!!
Ξύπνησες με διάθεση χιούμορ, ουάου !!! :clap: :clap:
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
souker
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Ιουν 2010 00:44
Όνομα Ιστότοπου: -

παιδια καθολου καλη διαφημιση....μαλλον θα πρεπει να το κοιταξετε πολυ πιο ουσιαστικα το θεμα...εγω παντως σας διαφημισα απο χθες το βραδυ ΠΑΝΤΟΥ.....
Απάντηση