Γειιιιιια σας! (Αντωνης Ανδρεαδης)

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Αντώνης Ανδρεάδης
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:07
Όνομα Ιστότοπου: -

Γειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιια σας κι απο μενα! Εχω γραφτει πριν κανα-δυο μηνες αλλα γενικοτερα ενω παρακολουθω μπλογκ δεν ειμαι φαν του να γραφω. Προτιμω συνηθως το facebook για συζητησεις αλλα ειπα να περασω κι απο δω μια βολτα! Μερικοι με γνωριζετε απο τις διαμαρτυριες για τη φορολογηση της εκκλησιας! Αυτα!
Άβαταρ μέλους
Ιοκάστη
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 13:18
Όνομα Ιστότοπου: Iokaste’s Blog
Επικοινωνία:

Γειααααααααα σου Αντώνη!! Καλώς μας ήρθες!!!!!!!!!
http://iocaste.wordpress.com

Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sown shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Βρε καλώς τον Αντώνη! χαθήκαμε βρε παιδί μου! πότε θα ξανακάνουμε καμμιά διαδηλωσούλα? :D
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
breadfan
Δημοσιεύσεις: 1722
Εγγραφή: 20 Ιουν 2009 03:16
Τοποθεσία: Πάτρα

Καλωσήρθες Αντώνη.
Γιατί ρε παιδί μου προτιμάς το facebook?
Εδώ είναι μαζεμένα όλα τα καλά παιδιά. (Και μερικά κακά, αλλά τα κρύβουμε).
Μείνε να φτιάξουμε ένα task force, η Μελάνη βλέπω έχει άγριες διαθέσεις...
Οὐκ ἄρα τὸ θεοφιλὲς ὅσιόν ἐστιν, ὦ Εὐθύφρων, οὐδὲ τὸ ὅσιον θεοφιλές, ὡς σὺ λέγεις, ἀλλ᾽ ἕτερον τοῦτο τούτου.
Άβαταρ μέλους
Αντώνης Ανδρεάδης
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:07
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλως σας βρηκα Ιοκαστη! Γεια σου και σενα Μελανη! Νομιζω οτι λιαν συτομως πρεπει να οργανωθουμε και να δημιουργησουμε μια νεα λαοθαλασσα! Φιλε breadfan ειναι οτι ειναι πιο ευκολο και γρηγορο και πιο φαντεζι, αλλιως δεν αμφιβαλλω οτι ΕΔΩ ειναι τα καλα παιδια!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Αντώνης Ανδρεάδης έγραψε:...να δημιουργησουμε μια νεα λαοθαλασσα!
Off Topic
...μάλλον σε νερολακούβα μου κάνει... :mrgreen:
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
Αντώνης Ανδρεάδης
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:07
Όνομα Ιστότοπου: -

Χα! Κι ομως κανεις λαθος! Μη ξεχνας οτι στη δευτερη συναντηση ειχαμε 1.000% πανω απ οσους ειχε ο Ανθιμος στη συγκεντρωση για το Παπαφειο! Επισης Πανω απο 300% αυξηση σε σχεση με τη 1η συγκεντρωση!!! Αρα με προχειρους υπολογισμους (που ποτε δεν εκανα και δε βασιζονται σε μαθηματικους τυπους) υπολογιζω γυρω στα 5.000 ατομα στη 3η!!!
υ.γ. βεβαια και με 150-200 βολευομαστε...
Άβαταρ μέλους
EvanT
Δημοσιεύσεις: 1927
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2009 11:00
Όνομα Ιστότοπου: On the way to Ithaca
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Χάλλόου! Γουέλκαμ του δε φόρουμ. :mrgreen:
“With crosses, relics, crucifixes,
beads, pictures, rosaries and pixes,
the tools of working out salvation,
by mere mechanic operation.”
Samuel Butler, "Hudibras"
Απάντηση