Χαίρετε

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Loren illustrator
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 21 Δεκ 2023 04:12
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα, νεα Σμυρνη

Λέγομε Λορέν, χάρηκα γιὰ τὴν γνωριμία.

:idea: :clap:
λότζικαλ φάλασις σλέιερ γουαναμπί το δε μπόυνςςςςς
Άβαταρ μέλους
Queen
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: 14 Απρ 2019 14:30
Όνομα Ιστότοπου: DigitalQueen
Τοποθεσία: Athens

Χελλό, Λορέν! Καλώς ήρθες! (Ωραίο όνομα, ε; )

Από Ελλάδα είσαι και σε βγάλαν έτσι ωραία; (Αν ναι, ο παπάς πώς το πήρε κατά τη βάπτιση, ΑΝ σου κάναν οι γονείς το υπέροχο και δημοκρατικό δωράκι να σε βαφτίσουν πριν καν μάθεις να λες "ευχαριστώ, δε θα πάρω" :lol: )

Εάν θες (οι περισσότεροι, αν όχι όλοι πλέον, εκεί είμεθα) έλα στο Discord Server μας! Έχουμε ένα σκασμό ωραία καναλάκια και τα λέμε. Πολύ θα χαρούμε να σε δούμε εκεί. Το φόρουμ το έχουμε περισσότερο ως "αρχειοθήκη" πλέον.

You look down to me to see the scum of the earth to be. Fuck you, that's me, vile and obscene!!!
I ain't happy about it but at least I don't judge and decree to be better than another human being.
Άβαταρ μέλους
Loren illustrator
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 21 Δεκ 2023 04:12
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα, νεα Σμυρνη

Αλόχα !

Η καταγωγή μου είναι από την Γκόρα(τωρινή Κοριτσά, Αλβανία). Η μητέρα μου πήγαινε σε αλβανογαλλικό σχολείο και με ονόμασε έτσι.

Δυστυχώς βαφτίστηκα 8 χρονών αναγκαστικά το 1995-96, μάλιστα μου αλλάξανε και επίθετο με σκοπό να γραφτώ στο 18ο δημοτικό σχολείο αγ.Δημητρίου. Δεν δεχόντουσαν αλλόθρησκους/αλλοδαπούς τότε αλλά η διευθύντρια με τον παπά της αγίας Φωτεινής(νέα Σμύρνης) κάνανε 'τα κουμάντα' τους και κατάφερα να εισβάλω με το ψευδώνυμο(και ψευδεπίθετο) Νικόλαος Παπαθυμιου. Όχι απλά μου αλλάξανε επίθετο, αλλά με κάνανε και απόγονο παπά. :facepalm: Περασμένα ξεχασμένα. 8-)

Στο μέλλον θα πάρω μέρος στο Discord, τώρα έχω κάποια θέματα με την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων μου στον υπολογιστή. Όταν ξεμπερδέψω θα πάρω μέρος. Ευχαριστώ για την πρόσκληση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Loren illustrator την 22 Δεκ 2023 22:39, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
λότζικαλ φάλασις σλέιερ γουαναμπί το δε μπόυνςςςςς
Άβαταρ μέλους
Queen
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: 14 Απρ 2019 14:30
Όνομα Ιστότοπου: DigitalQueen
Τοποθεσία: Athens

Ωωωωωωωωωωωωω φίλε σε σταυρώσαν κανονικά :lol:

Από Λορέν (καλά, φανταστικό όνομα, με κύρος, όμορφα γράμματα, τραγούδι είναι δεν είναι όνομα) το πήγαν σε Νικόλα; (Σόρρυ στους Νικόλες της παρέας, αλλά νταξ.. Από Λορέν να γίνεις Νίκος Παπαευθυμίου είναι ένα step down, όσο να χει)

Και γω στα ίδια με σένα αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ εμένα μόνο με βαφτίσαν - το όνομα το αφήσαν ως είναι. Για τους ίδιους λόγους: 1991 ήρθαμε Ελλάδα (από Σοβιετική Ένωση, Ρωσίδα είμαι) και για να μας δοθεί πρόσβαση έπρεπε [1] να βαπτιστώ (στα 5μιση μου... πολύ ευχάριστη εμπειρία τί να πω) και [2] να κάνουν θρησκευτικό οι γονείς του (ήμουν παρανυφάκι. Ό,τι να ναι). Το όνομα (και όνομα, μπλιαχ, και επώνυμο, ΤΡΙΣΜΠΛΙΑΧ) το αφήσαν. Δεν έχουν το χριστό τους ναούμ. Μακάρι να τ'άλλαζαν.

Άντε άντε φτιάχ'τα δεδομένα σου και έλα Discord γιατί εδώ δε μπαίνει κανείς. Μόνο Διαχείρηση (για έλεγχο) και Γραμματεία (έχουμε την Αθεοδιαύγεια εδώ και ανεβάζουμε πρακτικά/αποφάσεις). Για κουβεντούλα, γνωριμία, δράση, χούμορ, εκκοσμίευση, στο Discord είμεθα όλοι.

Τσοπ τσοπ! (Καλά πλάκα κάνω :P Απλά μην περιμένεις πολλή κίνηση εδώ... Θα μείνεις μοναχούλι, θα βλαστημίσεις, θα γυρίσεις πίσω στην Ενορία σου και θα χάσουμε άλλο ένα καλό Νικ..Λορέν!)

You look down to me to see the scum of the earth to be. Fuck you, that's me, vile and obscene!!!
I ain't happy about it but at least I don't judge and decree to be better than another human being.
Άβαταρ μέλους
Loren illustrator
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 21 Δεκ 2023 04:12
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα, νεα Σμυρνη

Αφου οι ρωσοι ερχονται βαφτισμενοι και περνουν και ταυτοτητα στα μπαμ και γινονται ποντιοι, εσυ πως ...?
λότζικαλ φάλασις σλέιερ γουαναμπί το δε μπόυνςςςςς
Άβαταρ μέλους
Queen
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: 14 Απρ 2019 14:30
Όνομα Ιστότοπου: DigitalQueen
Τοποθεσία: Athens

Επί Σοβιετικής δεν είχαμε βαφτίσεις και τα τοιάυτα :P Ο κομμουνισμός απαγόρευε οτιδήποτε θρησκευτικό, οπότε γλίτωσα από όλα τα πανηγύρια. Μέχρι που αποφάσισαν κάποιοι να μετοικίσουμε στην ορθόδοξη Ελλάδα, οπότε here I am.

(Επίσης, άλλο Ρώσος, άλλο Πόντιος :P )

You look down to me to see the scum of the earth to be. Fuck you, that's me, vile and obscene!!!
I ain't happy about it but at least I don't judge and decree to be better than another human being.
Άβαταρ μέλους
Loren illustrator
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 21 Δεκ 2023 04:12
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα, νεα Σμυρνη

(Επίσης, άλλο Ρώσος, άλλο Πόντιος :P )

Το ξέρω!
λότζικαλ φάλασις σλέιερ γουαναμπί το δε μπόυνςςςςς
Απάντηση