οι άθεοι κάνουν το καλύτερο σεξ (ε, αυτό το ξέραμε...)

Συζητήσεις γύρω απ' την αθεΐα, και γενικά τη ζωή χωρίς θρησκεία, θεούς, και δεισιδαιμονίες.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

πολυ απλα οι αθεοι δεν εχουν αναστολες να κανουν σεξ την περιοδο της νηστειας σε σχεση με τους θρησκους

ομως υπαρχει κατι ακομα που πρεπει να ξερουμε απο την στιγμη που ο αθεος δεν εχει αναστολες στο σεξ πρεπει να αλλαζει γυναικες σαν τα πουκαμισα του
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
patroklos
Δημοσιεύσεις: 1714
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2010 13:22
Όνομα Ιστότοπου: -

isnt it obvious?

αφου το σεξ εδραιωνεται και ανθιζει μονο στο μυαλό
και οπως αλλα ανθοφορα
χρειαζεται χωμα περιεργειας, αερα φαντασίας και αναπτυξη αιτιου-αιτιατου

δηλαδη, το σωμα για να γινει ναος πρεπει να περασει απο το σταδιο του πειραματικου εργαστηριου
Enjoy yourself. It's later than you think. / Διασκέδασε. Είναι πιό αργά από ό, τι νομίζεις

Chinese proverb /Κινεζική παροιμία
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

AoratiMelani έγραψε:
truleysi έγραψε:Εμπειρικά, σε γενικές γραμμές συμφωνώ. Οι άθεοι είναι γενικά πιο kinky και πιο τζιναβωτοί. ;)
μη μου πεις ότι τους μοιράζεις ερωτηματολόγιο... : brrr : εγώ προσωπικά δεν ξέρω τι ήταν οι περισσότεροι από τους κυρίους με τους οποίους έχω συνομιλήσει, διότι δεν συνομιλούσαμε θρησκευτικώς παρά μόνον σεξουαλικώς.
Ε όχι βρε ΑΜ, δεν τους μοιράζω ερωτηματολόγιο, ούτε και ξέρω λεπτομέρειες για τον καθένα, ειδικά τους one night stand (ελληνιστί ξεπέτες), αλλά με τους περισσότερους άθεους - άθρησκους πέρασα πολύ καλά! (πάντως αυτός δεν ήταν ο λόγος που γίνηκα άθεος, ομολογώ).
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Off Topic
και πώς ξέρεις ότι ήταν άθεοι; οι θρήσκοι φωνάζουν "θεέ μου, θεέ μου!" την κρίσιμη στιγμή ενώ οι άθεοι όχι; : brrr :
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

truleysi γνωριζεις εναν αντρα στο κλαμπ που πηγαινεις και πατε αμεσος για σεξ χωριε προφυλαξη περνατε ολη την νυχτα μαζι

την αλλη μερα σε λεει οτι ειναι θρησκος και αμαρτισε και θελει να παει να εξομολογιθει και να ερθεις και εσυ μαζι του τι θα κανεις? και περισσοτερο λες μπορει να ανησιχισει για της ενοχες του παρα οτι δεν ειχε καποτα?

μην με κοιτας παραξενα μια ιστορια εβγαλα εντελος ξαφνικα

παντος οι περισσοτεροι αθεοι η πιστοι αντρες ανετα κανουν σεξ με αντρες παρα με γυναικες γιατι εκεινες ειναι πολυ στην κουβεντα
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

Δεν έχω κάνει ποτέ σεξ στη ζωή μου χωρίς προφυλακτικό. Ούτε μία φορά. Ακόμα και με σταθερές σχέσεις.
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

:text-bravo:
οι άθεοι κάνουν το καλύτερο σεξ
+ το πιο ασφαλές...
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
spylab
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 13:14
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Γλυφαδα

και πώς ξέρεις ότι ήταν άθεοι; οι θρήσκοι φωνάζουν "θεέ μου, θεέ μου!" την κρίσιμη στιγμή ενώ οι άθεοι όχι;

:lol: γελαω πολυ :lol:
Minds are like para-chutes. They only function when open.
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

AoratiMelani έγραψε:
Off Topic
και πώς ξέρεις ότι ήταν άθεοι; οι θρήσκοι φωνάζουν "θεέ μου, θεέ μου!" την κρίσιμη στιγμή ενώ οι άθεοι όχι; : brrr :
Τώρα το είδα, μετά τα γέλια του spylab. Τώρα αν σου πω το τι εκστομίζουν άθεοι και θρήσκοι την κρίσιμη (και όχι μόνο την κρίσιμη) στιγμή, θα κοκκινίσουν και τα πληκτρολόγια! :oops: Μου 'ρθαν ένα-δυό πολύ πετυχημένα στη μνήμη τώρα, αλλά δεν τολμάω να τα παραθέσω ούτε με spoiler. Και παρά το γεγονός ότι στο φόρουμ δεν υπάρχουν ούτε ανήλικοι, ούτε (θέλω να πιστεύω) πουριτανοί.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Off Topic
Στο φόρουμ υπάρχουν (ή υπήρχαν, γιατί έχουν πολυ καιρό να φανούν) και δύο ανήλικοι (12 και 14 ετών αντίστοιχα). Εξάλλου δεν μπορούμε να ξέρουμε τι πραγματικά είναι όλοι αυτοί που δηλώνουν ενήλικοι.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

και γενικα δεν ειναι και το καλυτερο να γραφει καποιος την συζιτηση που κανει την ωρα που κανει σεξ


αλλα μπορει να πει αν θεωρει τον εαυτο του συντηριτικο η μοντερνο και τι ειναι για αυτον συντιριτικο και μοντερνο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

truleysi έγραψε:Δεν έχω κάνει ποτέ σεξ στη ζωή μου χωρίς προφυλακτικό. Ούτε μία φορά. Ακόμα και με σταθερές σχέσεις.
Εεε, στους λογικούς ανθρώπους, ειναι sine qua non για το anal.
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

Comte de Toulouse έγραψε:
truleysi έγραψε:Δεν έχω κάνει ποτέ σεξ στη ζωή μου χωρίς προφυλακτικό. Ούτε μία φορά. Ακόμα και με σταθερές σχέσεις.
Εεε, στους λογικούς ανθρώπους, ειναι sine qua non για το anal.
Ωραίος Κόμη. Το 'πιασες, είχα σκεφτεί να το γράψω, αλλά με πιάσανε και μένα τα συντηρητικά μου. Πέρα από τα προφανή, η στοιχειώδης υγιεινή είναι ζήτημα αυτοσεβασμού.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

truleysi ειστε συντηριτικος? :D
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:truleysi ειστε συντηριτικος? :D
Πώς με κόβετε Αριστοτέλη;
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

εγω δεν μπορω να ξερω πως ειστε στην προσωπικια σας ζωη προφανος σαν γκει-αριστερος-αθεος δε θα ειστε τοσο σεμνος και ταπεινος :D
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Ιοκάστη
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 13:18
Όνομα Ιστότοπου: Iokaste’s Blog
Επικοινωνία:

Καλά βρε Άρη, κι οι θρήσκοι δεν τρέχουν να πλυθούν με οινόπνευμα και να καούν μετά το σεξ. Οι περισσότεροι (που ξέρω εγώ τουλάχιστον), ούτε που σκέφτονται πως το σεξ είναι αμαρτία. Είναι παράλογοι στο ότι επιλέγουν να ακολουθούν κομμάτια μόνο από το δόγμα και θέλουν να ονομάζονται ορθόδοξοι παρόλα αυτά, αλλά δεν είναι τόσο παράλογοι στο θέμα του σεξ, δεν θα το κάνουν και μετά να τρέχουν να εξομολογηθούν.
http://iocaste.wordpress.com

Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sown shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:εγω δεν μπορω να ξερω πως ειστε στην προσωπικια σας ζωη προφανος σαν γκει-αριστερος-αθεος δε θα ειστε τοσο σεμνος και ταπεινος :D
Πανάθεμά σε Αριστοτέλη :lol: :lol: :lol: είναι σαν να λες «παιδί μου γίνε ότι θες εκτός από κλέφτης, κομμουνιστής και πούστης». Προτροπές Ελλήνων πατεράδων τη δεκαετία του '50. Σοβαρά τώρα και πέρα από τα ξεπερασμένα στερεότυπα, ρίξε μια λίγο πιο προσεκτική ματιά σε κοστουμαρισμένους στρέιτ καλούς χριστιανούς. Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Μυαλό διαθέτεις.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

γνωριζω πολυ καλα οτι αρκετοι και καλα αντρες ειναι αδελφες [ε δε πιστευω τωρα να σε πειραζει ο χαρακτιρισμος αναφερουμε σε εκεινους]

βεβαια για να λεμε και την αληθεια δυσκολα θα το παραδεχτει καποιος οτι ειναι γκει και κομμουνιστης τωρα τι ειναι ποιο κακο για εμενα προφανος το δευτερο [ωχ μιλαμε σε αλλο θεμα και θα με κραξει κανενας καλα αλλάζω θεμα :D ]

σοβαρα τωρα ενταξει δε θα πληθουν μετα το σεξ ουτε θα πανε στην εκκλησια την επομενη [ασε που δεν κανει] αλλα αν ενας θρησκος ειναι θρησκος ναι μεν δε θα ακολουθει τα πιστευω του αλλα θα νιωθει ασχημα

και τωρα η ουσια και τωρα κραξτεμε
αν μια γκομενα μοντερνα που εχει παει με 100 ασχετους αντρες δεν θελει εναν που την γουσταρει τρελλα δεν ειναι συντιριτικη?
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:γνωριζω πολυ καλα οτι αρκετοι και καλα αντρες ειναι αδελφες [ε δε πιστευω τωρα να σε πειραζει ο χαρακτιρισμος αναφερουμε σε εκεινους]
Κάθε άλλο. Οι gay έχουμε το καλό να αυτοσαρκαζόμαστε. Ειδικά όταν μιλάμε μεταξύ μας. Να ξέρεις όμως ότι μπορεί να ισχύει και το ακριβώς ανάποδο: Πολλοί gay, έχουν αποδειχθεί άντρες με όλη τη σημασία της λέξης.
aristotelis_1 έγραψε:βεβαια για να λεμε και την αληθεια δυσκολα θα το παραδεχτει καποιος οτι ειναι γκει και κομμουνιστης τωρα τι ειναι ποιο κακο για εμενα προφανος το δευτερο [ωχ μιλαμε σε αλλο θεμα και θα με κραξει κανενας καλα αλλάζω θεμα :D ]
Υπερβολές τώρα..
aristotelis_1 έγραψε:και τωρα η ουσια και τωρα κραξτεμε
αν μια γκομενα μοντερνα που εχει παει με 100 ασχετους αντρες δεν θελει εναν που την γουσταρει τρελλα δεν ειναι συντιριτικη?
Όχι. Απλά δεν τον γουστάρει αυτή. Δεν έχει δικαίωμα;
Απάντηση