H scifimom πάει Αθήνα

Εδώ αναρτώνται προτάσεις και ανακοινώσεις για συναντήσεις μεταξύ των μελών του φόρουμ. Αν κάποιος θέλει να κανονίσει καφεδάκι ή ποτό, εδώ είναι ο σωστός χώρος για να ο κάνει!
Απάντηση
Scifimom
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 09:21
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Σάϊρ Μέση Γη

Από 24 αργά το βράδυ έως 27 το μεσημέρι θα βρίσκομαι Αθήνα μετά της οικογενείας. Μπορούμε να κανονίσουμε καφε-μπίρα-χυμό-τσίπουρο ότι θέλετε τέλος πάντων?

Μπορώ βράδυ στις 25 και στις 26 σίγουρα, για τις υπόλοιπες ώρες το συζητάμε (ΠΧ μεσημέρι).

Ακούω προτάσεις και για τόπο συνάντησης.

Scifimom
Praise his noodliness
AAAAARGHHHHHH!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Εγώ είμαι μέσα άνευ απροόπτου, και τις δύο μέρες, όπου θέλετε. Το κέντρο είναι πιο εύκολο για όλους κατά κανόνα, οπότε θα έλεγα π.χ. Μοναστηράκι, κάπου κοντά στο σταθμό.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

ΜΕΣΑ!!!!
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Scifimom
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 09:21
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Σάϊρ Μέση Γη

Έλα παιδιά... μόνο δύο μπορούν? Αύριο είναι η τελευταία μας ευκαιρία. Λοιπόν ακόμα και εμείς οι τρεις (Τέσσερις μετά του συζύγου μου) για εμένα είναι οκ. Προτείνω Παρασκευή Βράδυ για να έχετε ελέυθερο το ΣΚ (όλοι μας). ΜΟναστηράκι είναι μια χαρά, αλλά εχουν περάσει 11 χρόνια από τότε που πήγα τελευταία φορά οπότε δεν ξέρω τίποτις από μαγαζιά. Τι προτείνετε? Μελάνη
Off Topic
Danielsan
Epicourosan?
Praise his noodliness
AAAAARGHHHHHH!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή ονόματα μαγαζιών. Μόλις όμως στρίψεις στην Αδριανού από Μοναστηράκι, έχει ένα σωρό μεζεδοπωλεία και καφέ που μπορούμε να καθήσουμε. Μπορούμε να δώσουμε ραντεβού στο σταθμό του ΗΣΑΠ και να πάμε όλοι μαζί κάπου και δίνουμε ένα κινητό για επικοινωνία μήπως έρθει κανείς αργότερα (θα σκεφτώ και μαγαζί στο αναμεταξύ).

Αν θες να μαζέψεις κόσμο, σου προτείνω να στείλεις πμ σε όποιους θα ήθελες να δεις, γιατί μπορεί να μην έχουν πάρει χαμπάρι αυτό το νήμα.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Scifimom
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 09:21
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Σάϊρ Μέση Γη

Λοιπόν έστειλα και πμ σε όσους θυμώμουν ότι ήταν Αθήνα. Λέω στις 20:30 αύριο βράδυ στον ΗΣΑΠ-Μοναστηράκι (Καλό σημείο για συνάντηση) και ότι-όσοι προκύψουν. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχω και τα τέκνα μαζί αλλά γενικά είναι καλόβολα.
Στέλνω το κινητό μου με ΠΜ.

Δεν θα είμαι ντυμένη πειρατής, αλλά η Μελάνη και ο Epicοurosan με ξέρουν οπότε δεν θα χαθούμε.

Τα λέμε στην πρωτεύουσα.
Praise his noodliness
AAAAARGHHHHHH!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Από μένα εντάξει, αν και όπως είπα και σε πμ, μπορεί να αργήσω, οπότε μη με περιμένετε πάνω από δεκάλεπτο (απλά πάρτε με τηλέφωνο να μου πείτε πού είστε).
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Scifimom έγραψε:Λοιπόν έστειλα και πμ σε όσους θυμώμουν ότι ήταν Αθήνα. Λέω στις 20:30 αύριο βράδυ στον ΗΣΑΠ-Μοναστηράκι (Καλό σημείο για συνάντηση) και ότι-όσοι προκύψουν. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχω και τα τέκνα μαζί αλλά γενικά είναι καλόβολα.
Στέλνω το κινητό μου με ΠΜ.

Δεν θα είμαι ντυμένη πειρατής, αλλά η Μελάνη και ο Epicοurosan με ξέρουν οπότε δεν θα χαθούμε.

Τα λέμε στην πρωτεύουσα.

Ego den toxo kardia mou.
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Απάντηση