Γεια σας!!

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
dimitris_k
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 01 Μαρ 2019 16:05
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλησπέρα,
χαιρετώ την ομάδα!! Με λένε Δημήτρη Κοκκαλιάρη από Κοζάνη. Δεν ήμουν ποτέ ιδαίτερα κοντά στον θεό και γενικά δεν πήγαινα ποτέ μικρός στην εκκλησία. Πριν λίγα χρόνια όπως αποδείχτηκε αργότερα κάποιοι συγγενείς μου δημιουργούσαν συνεχώς κάποια προβλήματα που ευτυχώς κατάλαβα έγκαιρα και ο στόχος τους ήταν από την αρχή να με βάλουν με την βία και χωρίς την θέλησή μου σε μοναστήρι για να βρω την ηρεμία που θέλω όπως είπαν!!
Ευχαριστώ!!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Γεια σου Δημήτρη! Φτηνά τη γλίτωσες, όπως φαίνεται. Καλώς μας ήρθες και καλές συζητήσεις!
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
dimitris_k
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 01 Μαρ 2019 16:05
Όνομα Ιστότοπου: -

Ευχαριστώ!! Είχα στείλει την 1/12/18 μήνυμα στο contact@atheia.gr για να ρωτήσω περισσότερα για την Ένωση Αθέων και μετά την απάντηση που πήρα άφησα λίγο καιρό να το σκεφτώ ώστε να μην γραφτώ δείχνοντας πίεση ή οτιδήποτε... Τώρα κάποιους μηνες μετά, διαβάζοντας πολλά θέματα στο forum νομίζω αποφάσισα να εγγραφω και να βοηθήσω όσο μπορώ στον σκοπό της Ένωσης...
dimitris_k
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 01 Μαρ 2019 16:05
Όνομα Ιστότοπου: -

AoratiMelani έγραψε:Γεια σου Δημήτρη! Φτηνά τη γλίτωσες, όπως φαίνεται. Καλώς μας ήρθες και καλές συζητήσεις!
Ευχαριστώ!!
Απάντηση