Καλως σας βρηκα !! :)

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Constantine115
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 11 Ιαν 2017 17:38
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Γεια σε ολους και καλως σας βρηκα :D ! Εχω σταματισει να πιστευω σε καποιο θεο εδω και εναμιση χρωνο περιπου και με το που αρχισα να το δηλωνω αρχισαν και τα προβλιματα απο οσους διαφονουν μαζι μου (μαζι ητανκ και πολοι δικοι μου ανθρωποι ) και ετσι αρχισα να ψαχνω για ατομα που μοιραζονται η τουλαχιστον σεβονται τη γνωμη μου . Θα ηθελα πολυ να συμετεχω στις συζητισεις του Forum γιατι φενονται πολυ ενδιαφερουσες, επισης θα ηταν ευχαριστηση μου να βοηθισω οπως μπορω σε αυτο που κανετε γιατι πολλα πραγματα πρεπει να αλλαξουν σ'αυτη τη χωρα!

.Συγνωμη για την ορθογραφια μου.. :)
Αγνωστικιστής
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2016 14:16
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλωσηρθες.Μα,καλά σε αυτό το forum μόνο άθεοι και κάποιοι ενθεοι υπάρχουν;Αγνωστικιστής είμαι μόνο εγώ;
Constantine115
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 11 Ιαν 2017 17:38
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Χαχαχαχα κι εγω καπου ενδιαμεσα αθεισμου και αγνωστικισμου ειμαι αλλα πρακτικα ειμαι αθεος.Ειμαστε λιγοι ετσι κι αλλοιως οποτε ... :P
Αγνωστικιστής
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2016 14:16
Όνομα Ιστότοπου: -

Οντως πιστεύω πως πολλοί που λένε ότι είναι άθεοι σκέφτονται σαν αγνωστικιστές. Για αυτο δεν παραξενευομαι όταν βλέπω δημοσκοπήσεις με ελαγχιστο ποσοστό αγνωστικιστων ακόμα και στη δυτική Ευρώπη...
Constantine115
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 11 Ιαν 2017 17:38
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Ε ναι καπως ετσι ειναι ολοι πιστευω εχουν αμφιβολιες και για τις δυο πλευρες δεν γινετε αλοιως! Εκτως απο καποια ατομα..
csar
Δημοσιεύσεις: 1695
Εγγραφή: 23 Σεπ 2012 08:00
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Wien (Osterreich)

Καλώς ήρθες, Constantine115!
"Atheism: A non-prophet organization." (George Carlin)
Constantine115
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 11 Ιαν 2017 17:38
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Καλως σας βρηκα Csar :)
Απάντηση