Επίσκεψη

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Mehmet
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2016 20:24
Όνομα Ιστότοπου: -

Γειά σας!Με λένε πλέον Ταχαντρος(Θεόδωρο)! Το Μεχμέτ το έβαλα γιατί ήταν το παλιό μου όνομα! Η μητέρα μου Ελληνίδα από Αλεξάνδρεια παντρεύτηκε τον πατέρα μου Αιγύπτιο μουσουλμάνο αλλά μετά από λίγο καιρό και οι δύο ασπάστηκαν την Κοπτική Αιγυπτιακή εκκλησία που αποτελεί το 20% τπυ πλυθησμού των Αιγυπτίων η αλλιώς 15 εκατομύρια μέλη στην Αίγυπτο! Εδώ κάνω βόλτες! Εννοείται είμαι πιστός!
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Καλώς τον τον διαβάτη...
Εδώ στάθηκες να ομολογήσεις την πίστη σου;
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Mehmet
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2016 20:24
Όνομα Ιστότοπου: -

Μπορείς να το πεις κι έτσι....
Rafael Atesyan
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 24 Σεπ 2016 16:00
Όνομα Ιστότοπου: -

Επιτέλους΄ένας ένθεος...Με λένε Ραφαήλ Ατεσιάν Θεόδωρε...Είσαι Κόπτης αν κατάλαβα καλά......Οι Αρμένιοι τα πάμε πολύ καλά με τους Κόπτες....
Rafael Atesyan
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 24 Σεπ 2016 16:00
Όνομα Ιστότοπου: -

Βρες μας στο facebook...Είμαι μέλος της Αρμενικής νεολαίας Ελλάδας. .https://www.facebook.com/ayfgr/..https: ... 228787270/ , https://www.facebook.com/%CE%91%CF%81%C ... 352086625/
Rafael Atesyan
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 24 Σεπ 2016 16:00
Όνομα Ιστότοπου: -

Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Τα μέλη Rafael Atesyan και Mehmet αποκλείστικαν οριστικά από το φόρουμ, καθώς διαπιστώθηκε ότι πρόκειται για διπλό λογαριασμό του ίδιου ατόμου, με μοναδικό σκοπό το trolling.
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
επικουρειος
Δημοσιεύσεις: 1309
Εγγραφή: 02 Οκτ 2011 01:21
Όνομα Ιστότοπου: -

Οι κοπτες χριστιανοι αραγε κανουν σεξ με τις φιλεναδες τους?Γιατι οι αρμενιοι μας ειπαν οτι δεν κανουν.
Ειμαι ενας πιστος απολυτα πεπεισμενος μοναχα ως προς την ανυπαρξια μεταφυσικων μυστηριων.Το μοναδικο μυστηριο που υπαρχει ειναι μοναχα κατι ξεχασμενες αραχνοφωλιες μες το ανθρωπινο μυαλο.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Αναρχος έγραψε:Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Μην το γελάς, ήτο μια κάποια λύσις.

Ήταν και αυτάρκης, έκανε διάλογο μόνος του. :mrgreen:
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
xarxar
Δημοσιεύσεις: 2034
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009 02:53
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Υάδες

Από το να μιλάς με το Θεό, πιο λογικό να μιλάς με τον εαυτό σου...
Θέλει αρετή και τόλμη η ...αθεΐα.
Άβαταρ μέλους
kapages
Δημοσιεύσεις: 2911
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010 05:10
Όνομα Ιστότοπου: -

μπορει να ειμαστε αθεοι αλλα εχουμε χαφαρα τον φανουριο (κατα κοσμο και εξοτρολοθρευτη)
Παραδεισος ειναι η ικανοποιηση καθε ατομικης επιθυμιας. Κολαση, ειναι η συγκεντρωση αυτων των ατομικων παραδεισων...
αυστριακός
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 27 Σεπ 2016 23:09
Όνομα Ιστότοπου: -

Αναρχος έγραψε:Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Εγώ, ακόμα εδώ είμαι, χα,χα, χα (ένα εύκολο θύμα, αφού η πατρίδα μου είναι μικρότερη της δικής σου, χτύπα, μη την χάσεις
αυτήν την ευκαιρία)

Γειά πες μου, πως ορίζεις εσύ τον βάρβαρο, με ενδιαφέρει
με (πάντα) φιλικούς χαιρετισμούς
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Μη ανησυχείς Αυστριακέ... Δεν είναι παρά ένας στίχος ποιήματος του Καβάφη http://www.kavafis.gr/poems/content.asp?id=153&cat=
Για τους ...βαρβάρους μπορεί να μη λέει τίποτα. Για τους Έλληνες θα έπρεπε να λέει πολλά... αλλά μάλλον μάταια προσπάθησε ο ποιητής.
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

τι μου λετε τωρα ο ραφαελ ηταν τρολ και ηθελε να σας χαλασει το φορουμ σας?

βρε αριστοτελης1 θα λετε και θα κλαιτε σοβαροι κυριοι
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Αγνωστικιστής
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2016 14:16
Όνομα Ιστότοπου: -

επικουρειος έγραψε:Οι κοπτες χριστιανοι αραγε κανουν σεξ με τις φιλεναδες τους?Γιατι οι αρμενιοι μας ειπαν οτι δεν κανουν.
Απο όσα ξέρω οι χριστιανοί από τη μέση ανατολή όπως οι Κόπτες και οι χριστιανοί της Συρίας τηρούν φανατικά την θρησκεία τους!Αρα δεν έχουν καν φιλενάδες! Παντρεύονται από όσα ξέρω σε μικρή ηλικία και είναι από μικρά παιδιά φανατισμένα με τον χριστιανισμό!Φυσικό αφού προέρχονται από χώρες οπου ζουν δίπλα σε ισλαμιστές και ετσιτ έχουν κολλήσει το φανατισμό τους!
Απάντηση