Πολιτική αποκλεισμών & τρόπος λειτουργίας του forum (2 σε 1)

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

προσωπικα δεν με ενωχλουν εμενα οι χαρακτιρισμοι αρκει να μην ενοχλουνται και οι αντμιν απο της απαντησεις μου
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Γιατρος Του Ικα
Δημοσιεύσεις: 5537
Εγγραφή: 18 Μαρ 2009 13:22

Πω ρε πούστη μου, πόση κλαψομουνίαση ακόμα;
Άνθρωπος χωρίς Θεό,ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Είδα χτές ένα πεφταστέρι και ευχήθηκα να πέσει στο σπίτι σου.(Mikeius)

Ένα πέτρινο λιοντάρι στην μπασιά της νύχτας, με τα νύχια μπηγμένα στην πέτρα…
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

εσυ ρε γιατρε παρεξυγηθηκες που πανω στην κουβεντα καποιος σε ειπε μαλακα και το παιζεις τωρα ανετος?
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Γιατρος Του Ικα
Δημοσιεύσεις: 5537
Εγγραφή: 18 Μαρ 2009 13:22

Είσαι σαχλός. Έφαγες ένα μπαν, το άξιζες με τα 1000. Νομίζεις ότι δεν το άξιζες; Πες το μια φορά και τέλος. Αυτό το κατινίστικο το νια,νια,νια, άδικη κοινωνία είναι υποτιμητικό για σένα δεν το καταλαβαίνεις;
Άνθρωπος χωρίς Θεό,ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Είδα χτές ένα πεφταστέρι και ευχήθηκα να πέσει στο σπίτι σου.(Mikeius)

Ένα πέτρινο λιοντάρι στην μπασιά της νύχτας, με τα νύχια μπηγμένα στην πέτρα…
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Γιατρος Του Ικα έγραψε:Είσαι σαχλός.
Off Topic
Ήρεμα, γιατρέ, μην αφήνεσαι να σε παρασύρουν.
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

tasos_didymoteicho έγραψε:
Γιατρος Του Ικα έγραψε:Είσαι σαχλός.
Off Topic
Ήρεμα, γιατρέ, μην αφήνεσαι να σε παρασύρουν.
Off Topic
τι πάει να πει αυτό?
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ναι τον παρεσυρα τον καιμενο και βριζει

φυσικα και θα το πω οταν καποιος αδιαφωρει μηπως και το δει
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Γιατρος Του Ικα
Δημοσιεύσεις: 5537
Εγγραφή: 18 Μαρ 2009 13:22

Η λέξη σαχλός εδώ σημαίνει ανούσια φλύαρος. Είναι απόλυτα νόμιμη χρήση της λέξης και είμαι σίγουρος ότι αν το είχα πει έτσι δεν θα είχε αντίρρηση κανείς, ούτε θα το είχε χαρακτηρίσει ως βρισιά. Για όσους θα σπεύσουν να γκουγκλάρουν λεξικά θα θυμίσω ότι κανένα λεξικό δεν μπορεί να απεικονίσει τη ζωντανή γλώσσα σε όλες τις πιθανές της διαστάσεις.
Άνθρωπος χωρίς Θεό,ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Είδα χτές ένα πεφταστέρι και ευχήθηκα να πέσει στο σπίτι σου.(Mikeius)

Ένα πέτρινο λιοντάρι στην μπασιά της νύχτας, με τα νύχια μπηγμένα στην πέτρα…
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

γιατρε στο ξανα ειπα εμενα δεν με ενωχλουν οι λεξεις ουτε οι βρισιες λεγεμε οπως θελεις οπως σου ερχεται
αλλα μην εισαι και εσυ και οι αντμιν αυστηροι στις απαντισεις οπως εσυ θα πεις κατι ε και ο αλλος θα σε απαντησει αλλιως

θα με πεις δεν ειναι το ιδιο το σαχλας με το μαλακας
αλλα καποιες αλλες απαντησεις λαιτ δεν ειναι κακο να κοβονται την στιγμη που δεν κοπηκαν τα αλλα σχολια
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Επίγειος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014 21:53
Όνομα Ιστότοπου: -

Αριστοτέλη, φιλική συμβουλή.
Η στάση σου από το μπαν και μετά, με συνεχείς αναφορές στο μπαν, σε όλα τα νήματα και γκρίνια του στυλ "κοίτα, κι αυτός έγραψε κακιά λέξη", ή "που είναι οι αντμιν να δουν αυτό; Μόνο τα δικά μου έβλεπαν;" δεν σε βοηθάει, ούτε σε δικαιώνει με κάποιον τρόπο.
Άβαταρ μέλους
kapages
Δημοσιεύσεις: 2911
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010 05:10
Όνομα Ιστότοπου: -

Η λέξη σαχλός εδώ σημαίνει ανούσια φλύαρος.

Εγω απο τα συμφραζομενα νομισα οτι σημαινει κατινιστικος κλαψομουνης. Επισης, , πρηξαρχιδας, γκρινιαρης και .μοιρμηρης.
Παραδεισος ειναι η ικανοποιηση καθε ατομικης επιθυμιας. Κολαση, ειναι η συγκεντρωση αυτων των ατομικων παραδεισων...
stratos
Δημοσιεύσεις: 1563
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:58
Όνομα Ιστότοπου: -

:D
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

επιγειε την στιγμη που οταν εσυ θα πεις κατι με υφος και σε κανουν παρατιριση και μετα εσενα θα σε βρισουν και δε θα τους γινει παρατιρηση δεν νομιζεις πως πρεπει να το πεις?

δηλαδη θα σε φτηνουνε και θα λες βρεχει?
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Επίγειος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 08 Ιουν 2014 21:53
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:επιγειε την στιγμη που οταν εσυ θα πεις κατι με υφος και σε κανουν παρατιριση και μετα εσενα θα σε βρισουν και δε θα τους γινει παρατιρηση δεν νομιζεις πως πρεπει να το πεις?

δηλαδη θα σε φτηνουνε και θα λες βρεχει?
Μια φορά ναι, αλλά όχι συνέχεια και όχι παντού.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ισως να το παρακανα δεν αντιλεω με συγχωρειτε
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Βαράει το ντέφι ο Αριστοτέλης και χορεύετε γιατί νομίζετε ότι αυτός είναι ο αφελής, στην πραγματικότητα είστε εσείς. Ιντερνετικά και μόνο τυχαίνει να τον γνωρίζω εδώ και χρόνια από το emperor, ένα φόρουμ για φίλους του Άρη Θεσσαλονίκης (μόνο εγγεγραμμένα μέλη μπορούν να το δουν, γράφτηκα πριν αρκετά χρόνια για να βλέπω πώς σκέφτεται ο μέσος Αρειανός). Για όσους δεν το ξέρετε, έχει δικό του ιστολόγιο με ιστορίες - inside jokes από το προαναφερθέν φόρουμ: http://arisgamveta.blogspot.gr/. Τα παραπάνω δε γράφονται τόσο για κουτσομπολιό όσο για τεκμηρίωση των περί... χορού στην πρώτη πρόταση. Το ξαναλέω: αν υπάρχει αφελής σε όλη αυτή την ιστορία, δεν είναι ο Αριστοτέλης-1-.

αυτα ηθελα να πω συνεχιστε
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ευχαριστω τον ευθημη για τα καλα του λογια οπως και την διαφημιση στο μπλογκ που μαζι με αλλους φτιξαμε αλλα γραφω εγω
χερομαι που με διαβαζεις και σε αλλα φορουμ ευθημη
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
svoin
Δημοσιεύσεις: 3074
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 21:55
Όνομα Ιστότοπου: -

Ευθύμης έγραψε:Βαράει το ντέφι ο Αριστοτέλης και χορεύετε γιατί νομίζετε ότι αυτός είναι ο αφελής, στην πραγματικότητα είστε εσείς. Ιντερνετικά και μόνο τυχαίνει να τον γνωρίζω εδώ και χρόνια από το emperor, ένα φόρουμ για φίλους του Άρη Θεσσαλονίκης (μόνο εγγεγραμμένα μέλη μπορούν να το δουν, γράφτηκα πριν αρκετά χρόνια για να βλέπω πώς σκέφτεται ο μέσος Αρειανός). Για όσους δεν το ξέρετε, έχει δικό του ιστολόγιο με ιστορίες - inside jokes από το προαναφερθέν φόρουμ: http://arisgamveta.blogspot.gr/. Τα παραπάνω δε γράφονται τόσο για κουτσομπολιό όσο για τεκμηρίωση των περί... χορού στην πρώτη πρόταση. Το ξαναλέω: αν υπάρχει αφελής σε όλη αυτή την ιστορία, δεν είναι ο Αριστοτέλης-1-.

αυτα ηθελα να πω συνεχιστε
Γνωρίζεις δηλαδή ότι η όλοι περσονα είναι "ψεύτικη" ?

Το εάν είναι ρόλος η όχι το έχω και εγώ προς αμφισβήτηση, αλλα καθώς δεν θέλω να αδικήσω θεωρώ by default ότι δεν είναι ρόλος. Τουλάχιστον εάν είναι ρόλος υπάρχει κάποια ελπίδα :P

Εάν όμως είναι ρόλος τότε χάριν καλής λειτουργίας του forum θα έπρεπε όντως να φυγή
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Όχι ψεύτικη. Απλά δεν είχε ποτέ κίνητρο να αλλάξει.
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
svoin
Δημοσιεύσεις: 3074
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 21:55
Όνομα Ιστότοπου: -

A, καλά, αυτό το έχω ως δεδομένο, δεν μου λες κάτι καινούργιο :P

Απλά έχω ένα ελάττωμα στον χαρακτήρα μου, τις περισσότερες φορες όταν διαβάζω κάτι φοβερα ηλίθιο δεν μπορώ να μην γράψω γιατί είναι ηλίθιο. Δεν μπορώ να το αφήσω να περάσει έτσι χωρίς κανεις να μην πει "E, φιλε, όχι".
Απάντηση