Humanual

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Άβαταρ μέλους
HUMANUAL
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 12 Οκτ 2009 23:52
Όνομα Ιστότοπου: The Human Manual
Επικοινωνία:

Τα περισσότερα απο τα μπλογκ που χρησιμοποιώ ως πηγές αναφέρουν οτι είναι ανοικτα προς αναδιμοσιεύσεις ή δεν γραφουν οτι χρειάζεται η άδεια του συγκραφέα (ανοικεις στο δευτερο). Αν σε ενοχλουν οι αναδημοσιεύσεις μπορεις να προσθέσεις στο μπλογκ σου οτι δεν τις επιτρέπεις.
Ακολουθώ την αρχη του ότι δεν δέχομαι σχόλια για τις δημοσιεύσεις αλλων και παντα ανφέρω την πηγη και προτρέπω τους αναγνώστες να σχολιάσουν στο μπλογκ του συγγραφέα (όπως ορίζει ο ηθικός μου κανονας). Με αυτη την αποψη μονο να κερδίσεις έχεις απο τις αναφορες μου (διαφημιση).

Αν προσθέσω ένα "γεια σας παιδια" στην πρώτη αναρτηση θα τελειωση αυτη η συζητηση ή είναι πλέον πολυ αργά.

Στα φορουμ και στα μπλογκ εμφανιζονται δυο τάσεις, αυτοι που θέλουν να βάζουν το κανονικο τους όνομα και την φωτογραφια τους και αυτοι που θέλουν να κινουνται με ψευδόνυμα. Οπως καταλαβαίνεις ανεικουμε σε διαφορετικές τάσεις αλλα εγώ δεν σου ζητάω να δικαιολογησεις την δικη σου.

Δεν νιώθω οτι έχω να πω κάτι για τον εαυτό μου ένα δικαίωμα το οποιο προσπαθεις να μου αφαιρέσης επίμονα (οχι μονον εσυ). Αν θελεις όμως να σου πω κάτι για μένα είμαι αντικομφορμιστης και δεν αναλονωμαι σε Καλημερες/καλησπέρες/καλως ηρθατε/καλως σας βρικαμαι!
(Αν σου πω οτι είμαι ο Θοδωρος Παγκαλος θα εισαι ευχαριστημένος?). Θεωρω οτι είσαι εξυπνος ανθρωπος και μπορεις να καταλάβεις με ποιον έχεις να κάνεις απο αυτα που λέω και όχι απο αυτα που θα δηλώσω οτι είμαι, και νομίζω οτι θα συμφωνήσεις με αυτο.

ΥΓ. Αν μετακινησεις το Θεμα αυτο στην κατηγορία αυτοσυστάσεις θα έχεις την απαντηση σου!

ΥΓ. Δεν είρθα εδω για να κρινω κανεναν. Αυτη την συζητηση την κάνω για να γνωριστουμε!

@EvanT
Δεν κραταω κακια σε κανεναν αλλα και εγω είμαι υποχρεωμένος να διατηρω την προσωπικοτητα μου απεναντι σε αυτα που διαβάζω.

@Astron
Μονο καλοπροεραιτα διαβαζω, δεν έχω να αποδειξω τίποτα!

Ας αλλαξουμε επιπεδο συζήτησης, ελπιζω να εχω αυτοσυστηθει αρκετα!
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!
theHUMANUAL.wordpress.com

CUCSUMUCSU.wordpress.com
Άβαταρ μέλους
Astron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 10 Μαρ 2009 15:18
Όνομα Ιστότοπου: Σπίθες
Επικοινωνία:

Καλωσόρισες στο forum μας λοιπόν Humanual!
Σαφώς είναι δικαίωμά σου να διατηρήσεις την ανωνυμία σου και ούτε θα σου ζητούσα ποτέ το αντίθετο.
Ελπίζω να βρεις εδώ αυτό που ψάχνεις.

Τα ρητά αυτά σκέφτεσαι να τα εκδόσεις σε κάποιο βιβλίο; Ρωτώ γιατί γράφεις ότι είναι οι πρώτες 80 από τις 320 σελίδες.


Υ.Γ. Μετακινώ το θέμα στις αυτοσυστάσεις όπου ταιριάζει και καλύτερα.
Απάντηση