Διαγραφή δημοσιεύσεων και μέλους

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Σταυρούλα
Δημοσιεύσεις: 222
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2011 11:09
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

noxteryn έγραψε:
Eon έγραψε: Δεν έχω συναντήσει ποτέ κάποιο forum που να δέχεται να σβήσει μη-παραβατικά posts εκ των υστέρων.
Έχω συναντήσει την εκ των υστέρων παρέμβαση σε μη-παρεμβατικά ποστ, αλλά απλά ο αντμίν εκεί άλλαξε τα νικνέημ των ατόμων που δεν ήθελε (ο ίδιος ο αντμίν) να φαίνονται πλέον στο φόρουμ του.
Αν π.χ κάποιος λεγόταν Σταυρούλα, Γιάννης, Μαρία, Γιώργος κ.λπ τους μετέτρεψε αντίστοιχα σε user1, user2, user3, user4 και ούτω καθεξής, αφήνοντας τα μηνύματά τους ως είχαν, λόγω της συνέχειας της συζήτησης. Να συμπληρώσω ότι αφαιρούνταν τα άβαταρ και οι υπογραφές των μελών αυτών.
Ξέρω ότι δεν υπάρχει θεός.
Δεν έχω χρόνο για ανθρώπους που πιάνουν τζάμπα χώρο στη ζωή μου.
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Eon, όπως σου είπαν και οι συντονιστές παραπάνω, δεν τίθεται θέμα διαγραφής.
Αν θέλεις, μπορώ να σου απενεργοποιήσω το account, ώστε να μην μπορείς να ξανασυνδεθείς. Επίσης αν επιθυμείς μπορώ να διαγράψω τη διεύθυνση email που έχεις δώσει κατά την εγγραφή σου (και η οποία είναι ορατή μόνο στους διαχειριστές, ούτε καν στους συντονιστές) ώστε να μην λαμβάνεις τυχόν μαζικά μηνύματα που αποστέλλονται προς τα μέλη του φόρουμ. Το άβαταρ και την υπογραφή σου βλέπω ότι τα έχεις ήδη αφαιρέσει.
It is by will alone I set my mind in motion.
Eon
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 06 Απρ 2010 19:47
Όνομα Ιστότοπου: α

Καλησπέρα,
Τεμπελόσκυλο έγραψε:Eon, όπως σου είπαν και οι συντονιστές παραπάνω, δεν τίθεται θέμα διαγραφής.
ΟΚ.
Τεμπελόσκυλο έγραψε:Αν θέλεις, μπορώ να σου απενεργοποιήσω το account, ώστε να μην μπορείς να ξανασυνδεθείς. Επίσης αν επιθυμείς μπορώ να διαγράψω τη διεύθυνση email που έχεις δώσει κατά την εγγραφή σου (και η οποία είναι ορατή μόνο στους διαχειριστές, ούτε καν στους συντονιστές) ώστε να μην λαμβάνεις τυχόν μαζικά μηνύματα που αποστέλλονται προς τα μέλη του φόρουμ.
Δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο, ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
Σίμων Resurrected
Δημοσιεύσεις: 3230
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2010 09:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Λυκαβηττός

Γενικά θα πρότεινα σε όλους να είναι προσεκτικοί με την δημοσίευση προσωπικών πληροφοριών ....ειδικά σε φόρουμ "ειδικού ενδιαφέροντος" όπως εδώ.

Μην παραβλέπεται το γεγονός ότι στην Ελλάδα οι θρησκευτικές συμμορίες-τρομοκρατικές οργανώσεις χαίρουν κρατικής "προστασίας" και κακοποιά στοιχεία αποκαλούνται "θεσμοί" .......

Η Ελλάδα δεν κουβαλάει τυχαία το στίγμα του Ορθόδοξου Χριστιανικού Ιράν......
État de siège
ktinos
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 17:06
Όνομα Ιστότοπου: -

Σιγά ρε Σίμο μη μπούμε και στις κατακόμβες, είναι γνωστή οι πουστοπαπάδες για το Σπαρτιάτικο χαρακτήρα τους. :lol:
Άβαταρ μέλους
Σίμων Resurrected
Δημοσιεύσεις: 3230
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2010 09:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Λυκαβηττός

ktinos έγραψε:Σιγά ρε Σίμο μη μπούμε και στις κατακόμβες, είναι γνωστή οι πουστοπαπάδες για το Σπαρτιάτικο χαρακτήρα τους. :lol:
Δεν λέω να μπούμε σε τίποτα κατακόμβες ..απλώς να είμαστε προσεκτικοί γιατί έχουμε να κάνουμε με ψυχοπαθείς εγκληματίες και τρομοκρατικές οργανώσεις (βλέπε για παράδειγμα την τρομοκρατική οργάνωση Ο.Ο.Δ.Ε. )
État de siège
Άβαταρ μέλους
mariapapa
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 27 Μάιος 2011 20:27
Όνομα Ιστότοπου: -http://www.facebook.com/profile.php?id=100001488158707#!/profile.php?id=100001488158707

Θέλω να διαγραφώ από το forum. Τί πρέπει να κάνω;
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

δεν μπορείς. Μπορείς να ζητήσεις να σου απαγορευθεί η είσοδος, αν θέλεις.
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Ισχύουν αυτά που λέω λίγο παραπάνω.
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
stelios8
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 28 Απρ 2009 02:03
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Κρητη

Kαλα,αυτη με το που μπηκε,θελει να βγει;
Τroll,get out!
I can't sleep so I take a breath and hide behind my bravest mask,
I admit I've lost control..
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

μηπως καποιος εκανε κατι λαθος και την στεναχωρεσε την κοπελα?
σεναρια συνομοσιας 3
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
lilith_child
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 27 Ιουν 2013 20:51
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλησπέρα σε όλους.

Απευθύνομαι κατά κύριο λόγο στους διαχειριστές του φόρουμ. Θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσατε να διαγράψετε το προφίλ μου.

Οι λόγοι είναι καθαρά προσωπικοί και δεν έχουν να κάνουν με το φόρουμ καθεαυτό. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υ.Γ. Με τη διαγραφή του προφίλ, διαγράφονται αυτόματα και όλες οι αναρτήσεις μου στο φόρουμ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τεμπελόσκυλο την 07 Μάιος 2015 08:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Μεταφέρθηκε εδώ
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Μετέφερα την απορία σου εδώ, γιατί έχει ξανασυζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα.
Διάβασε ό,τι γράφεται παραπάνω, και ειδικότερα εδώ.
It is by will alone I set my mind in motion.
lilith_child
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 27 Ιουν 2013 20:51
Όνομα Ιστότοπου: -

Τεμπελόσκυλο έγραψε:Μετέφερα την απορία σου εδώ, γιατί έχει ξανασυζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα.
Διάβασε ό,τι γράφεται παραπάνω, και ειδικότερα εδώ.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Διάβασα προσεκτικά το thread. Γνωρίζω ότι η διαγραφή είναι εφικτή σε αυτήν την πλατφόρμα καθώς και επιλογή να διατηρηθούν ή να σβηστούν τα posts του μέλους που διαγράφεται.
Δεν έχω συμμετάσχει σε καμία συζήτηση (μπορείτε να το ελέγξετε), παρά μόνο εδώ και στην αρχή της εγγραφής μου "Αυτοσυστηθείτε!". Οπότε η πλήρης διαγραφή μου ως μέλος και των posts δε θα επηρεάσουν στο ελάχιστο την καλή λειτουργία του φόρουμ ή τη "συνέχεια της συζήτησης".

Για να συνοψίσω, επιθυμώ πλήρη διαγραφή (μέλους + δημοσιεύσεων) και όχι απενεργοποίηση.

Θα σας παρακαλούσα να κάνετε δεκτό το αίτημά μου. Περιμένω απάντησή σας.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Μετά από συζήτηση, η συντονιστική ομάδα, για λόγους αρχής και ισότιμης αντιμετώπισης των μελών, εμμένει σε αυτά.
It is by will alone I set my mind in motion.
Απάντηση