παραληρημα μητροπολιτη σε ορκομωσια δημοτικης αρχης

Οτιδήποτε αφορά την επικαιρότητα ή πρακτικά θέματα σχετικά με την αθεΐα και την θρησκεία. Θέματα γενικής επικαιρότητας συζητιούνται στα "Εκτός θέματος", υποσυζήτηση "Ειδήσεις και επίκαιρα".
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
bright
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 29 Απρ 2009 02:41
Όνομα Ιστότοπου: -

[youtube]pQrikNzggo4[/youtube]

enjoy.
Off Topic
damn you, communists.
Η εφαρμογη της λογικης στη θρησκεια οδηγει στον αθεισμο.
Η εφαρμογη της λογικης στην πολιτικη οδηγει στον κομμουνισμο.
Η εφαρμογη της λογικης στη διατροφη, οδηγει στο σουβλακι.
Language_of_Reality
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: 18 Οκτ 2012 10:17
Όνομα Ιστότοπου: -

να χαθείτε να χαθείτε!
Άλλο ένα ξεχείλισμα της αγάπης των εκπροσώπων του θεού, που κατ'εικόνα του είναι φτιαγμένοι. λολ
Αν τον άφηναν πιθανότατα η απειλητική χρήση της ασημί μαγκούρας θα είχε γίνει και πράξη, πάνω στο κεφάλι κάποιου άπιστου. Φυσικά προκλητική θεωρείται η άλλη πλευρά.
Do you want to know to what an extend we love the beautiful things that you revere?
Know then that we love them so much that we are both angry and tired at seeing them hanging,
out of reach, from your idealistic sky.
Mikhail Bakunin
Άβαταρ μέλους
stelios8
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 28 Απρ 2009 02:03
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Κρητη

Παλιο ειναι αυτό,το εχω ξαναδει!
Τοτε δεν υπηρχαν τα Χρυσα Αυγα με την τωρινή δυναμη εννοω να πεσει λιγο ξυλο.
Παντως ο ανθρωπος δεν ειπε τιποτα προκλητικο,απλα να γραφει στα πρακτικα!Που να του ελεγε και τιποτα δλδ!!!
I can't sleep so I take a breath and hide behind my bravest mask,
I admit I've lost control..
Άβαταρ μέλους
Paranoid
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 30 Μαρ 2010 21:05
Όνομα Ιστότοπου: -

Εμένα μου τράβηξε το ενδιαφέρον το πώς χειρίζεται ο τράγος το πλήθος. Ιδιαίτερα επιτυχημένος, τους αποπροσανατολίζει με 2-3 λέξεις και καταφέρνει να παρανομήσει με την ανοχή και τις επευφημίες της μάζας...

Φαντάζομαι τους κάνουν κάποια μαθήματα σχετικά, ώστε να ξέρουν τι να κάνουν. Ή πλύση εγκεφάλου ίσως. Μπορεί και να τα πιστεύουν κάποιοι, ότι δλδ έχουμε έναν "ισχυρό νταβατζή" στον ουρανό, και καλό θα ήταν να μην τον χάσουμε...

...I don't want to live on this planet any more.
See the footprints in the sand
Countless lifetimes gone before
Απάντηση