ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ_1

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ΛΕΓΟΜΑΙ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Η ΑΡΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΑ :D ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 29 ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΣ ΑΝΘΡΟΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

Καλώς το καρντάσι!
Δεν χρειάζεται να φωνάζεις πάντως (κεφαλαία γράμματα), σε ακούμε και πιό χαμηλόφωνα (πεζά γράμματα).
Ο δημακρατικός διάλογος είναι η σπεσιαλιτέ του φόρουμ, μπί άουρ γκέστ!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

Να εισαι καλα καρντασι, χερομαι που εχουμε και πατριοτακια μας εδω :D καλα απο κομπιουτερ δε ξερω και πολλα τα βασικα, οτι θεμα εχετε να σχολιαζεται θα χαρω πολυ να σημετεχω και εγω να λεμε της αποψεις μας και ισως γινουμε και φιλοι
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
SineDeo
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 28 Αύγ 2009 00:15
Όνομα Ιστότοπου: SineDeo
Επικοινωνία:

Καλως τον ! :)
omne ignotum pro magnifico(καθε αγνωστον λογιζεται μεγαλειωδες)
Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 713
Εγγραφή: 22 Αύγ 2009 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς ήλθες Αριστοτέλη (και όχι Άρη) :D
Χρόνους πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
- Οδ. Ελύτης
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ευχαριστω πολυ για το καλος ορισμα θα τα λεμε απο εδω συχνα, οποτε θελει καποιος καποια ασ κανει καμια ερωτιση να παρω το θαρος δυλαδη να ρωταο και εγω μιας και ειμαι 2 μερες μονο και εχω λιγο τρακ :D
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
L3o ΧΞΣ
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009 22:02
Όνομα Ιστότοπου: JudgeDred13
Επικοινωνία:

aristotelis_1 έγραψε:ευχαριστω πολυ για το καλος ορισμα θα τα λεμε απο εδω συχνα, οποτε θελει καποιος καποια ασ κανει καμια ερωτιση να παρω το θαρος δυλαδη να ρωταο και εγω μιας και ειμαι 2 μερες μονο και εχω λιγο τρακ :D

Ερώτηση?Οκ...τι προτιμάς,κουραμπιέδες ή μελομακάρονα?
"Όσο θα έχουμε έναν αφέντη στον ουρανό,θα είμαστε δούλοι στη γη" (Michail Bakunin)
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ναι στην ερωτιση αυτη εχω να απαντησω, μελομακαρονα με διαφωρα και μαληστα με σοκολατα και μαυρη σοκολατα οπου ξερουμε αλλα και με σοκολατα γαλακτος φτιαχνει ενας φουρνος εδω κοντα σε εμενα, :D
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
psyche
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 17 Αύγ 2009 14:29
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: αθήνα

καλώς ήρθες!! Μελομακάρονα γιαμ!
The finality of death is the coldest truth one must face. Religion makes the perfect distraction.
Απάντηση