Διαγραφή δημοσίευσεων απο διαχειριστές

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

kick, ολόκληρο το μήνυμα που σου σβήστηκε ήταν το παρακάτω
KickAndSnare έγραψε:Ποσο ξεροκεφαλος εισαι, "dude".
ξερό. τίποτα άλλο. επίσης σβήστηκε και ένα μήνυμα του nox που ακολουθούσε το οποίο απαντούσε στο ίδιο ύφος. Σκεφτείτε ίσως να σταματήσετε να κάνετε σαν παιδάκια...
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
kapages
Δημοσιεύσεις: 2911
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010 05:10
Όνομα Ιστότοπου: -

Νομιζω οτι η αποδοτικοτητα της συγκεκριμενης συντονιστικης τακτικης εχει αρνητικο προσημο....Ητοι, μαλλον αυξανει τη ροπη προς τη παραβατικοτητα, παρα τη μειωνει.


:animals-dogrun:
Παραδεισος ειναι η ικανοποιηση καθε ατομικης επιθυμιας. Κολαση, ειναι η συγκεντρωση αυτων των ατομικων παραδεισων...
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

Εγώ, πάντως, απάντησα χιουμοριστικά στον KickAndSnare, χωρίς ίχνος θυμού. Θεώρησα πώς ήταν εμφανές το ύφος. Apologies for any inconvenience.

For the record, δεν έκανα κανένα report.
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
KickAndSnare
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: 29 Ιουν 2011 16:35
Όνομα Ιστότοπου: http://theSurrealSanctuary.blogspot.com

Cool!
The past inside the present ....
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Leo21 έγραψε:Είσαι ένας θρασύδειλος...
...
άχρηστε.
...
τέτοιος λούλης εισαι
Λεο21, αλλού έχω πάρει το μέρος σου κι έχω ταχθεί κατά του μόνιμου αποκλεισμού. Προσπαθείς με νύχια και με δόντια να με εκθέσεις και να με διαψεύσεις πανηγυρικά. Και κάνεις εξαιρετική δουλειά επ' αυτού. Αν θεωρείς τον απελεύθερο τα ανωτέρω που γράφεις, τον εαυτό σου πώς θα τον κατονόμαζες; Πολύ αμφιβάλλω μάλιστα για το αν και κατά πόσο θίχτηκε γι' αυτά, πολλώ δε μάλλον αφού προέρχονται από σένα, το θέμα όμως είναι ότι παραμένουν σε ανοιχτό χώρο και τα βλέπουν όλοι.

Οπότε, για πρώτη φορά στην πορεία μου εδώ μέσα, για τις ανωτέρω εκφράσεις σου αιτούμαι ευθέως κι ενώπιον όλων, και όχι μέσω αναφορών και κρυφών πμ, από την (ανυπεράσπιστη εν προκειμένω) διαχείριση να σε αποκλείσει τουλάχιστον για κάνα τρίμηνο. Και μπορείς πολύ άνετα να με πεις μέρος της κλίκας, ότι υπερασπίζομαι τα φιλαράκια μου κ.λπ. Μην τολμήσεις όμως να μου στείλεις πμ, προεξοφλώ ότι θα διαγραφεί αδιάβαστο. Ούτε, φυσικά, και εννοείται, με την όποια καινούργια σου ταυτότητα. Θα σε δώσω στεγνά.
ειναι καθήκον σου να αφιερώνεις χρονο στη διαχείριση
Συνέχισε έτσι, με παρόμοιο τρόπο και συμπεριφορές έφυγε κι ο γιατρός. Πληρώνεις κάτι κι έχεις απαιτήσεις; Στο κάτω κάτω, αν έχεις απαιτήσεις ποιότητας, δίδαξε διά του παραδείγματος. Η όποια κριτική (και καλά) οφείλει να είναι εποικοδομητική. Εσύ δείχνεις να βγάζεις μονίμως τ' απωθημένα σου και να επιμένεις να γίνονται τα πράγματα μόνο όπως εσύ γουστάρεις, λες κι αποτελείς κάποια υπέρτατη αρχή και παντογνώστη δικαστή. Μήπως θες να καταργήσουμε το καταστατικό, αναγράφοντας ως μόνο κανόνα "ό,τι πει ο ράντικαλ"; Θα είναι τιμή μας (και ΑΥΤΟ είναι ειρωνεία).
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
Άβαταρ μέλους
kapages
Δημοσιεύσεις: 2911
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010 05:10
Όνομα Ιστότοπου: -

δεν εχει αδικο ο Τασος. Εχει καταντησει αηδια πια αυτη η ιστορια...
Παραδεισος ειναι η ικανοποιηση καθε ατομικης επιθυμιας. Κολαση, ειναι η συγκεντρωση αυτων των ατομικων παραδεισων...
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

kapages έγραψε:...Εχει καταντησει αηδια πια αυτη η ιστορια...
Αυτό που είναι κατ' εμέ περίεργο είναι η επιδεικνυομένη ανοχή της διαχειρίσεως, και με δηλώσεις, μάλιστα, του τύπου «δεν θα σου κάνουμε την χάρι να σε διαγράψουμε...».
Πολλάκις εδήλωσα ότι τάσσομαι κατά των διαγραφών και των κανονισμών οι οποίες τις ορίζουν. Αλλά, εφ' όσον η διαχείρισις λειτουργεί βάσει αυτών των κανονισμών, και την στιγμή που υφίσταται υβριστική προσωπική επίθεσις, είναι μάλλον προκλητική (εάν όχι ύποπτη) η αδράνεια των διαχειριστών.
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

Radi, δεν σε τιμά καθόλου να παίζεις την μύγα μέσα στο γάλα. Στα μάτια κανενός δεν φαίνεσαι εσύ καλός ενάντια σε δεν ξέρω γω τι; κατεστημένους; μονόπλευρους; φασίστες της διαχείρισης; κακούς;

Ξέρεις, το να έχεις προβληματική συναναστροφή με τους πολλούς, δεν σημαίνει αυτομάτως ότι εσύ είσαι ο ξεχωριστός ή ο πρωτοπόρος ή ο επαναστάτης. Σκέψου το λίγο...
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Αναρχος έγραψε:Αυτό που είναι κατ' εμέ περίεργο είναι η επιδεικνυομένη ανοχή της διαχειρίσεως, και με δηλώσεις, μάλιστα, του τύπου «δεν θα σου κάνουμε την χάρι να σε διαγράψουμε...».
Πολλάκις εδήλωσα ότι τάσσομαι κατά των διαγραφών και των κανονισμών οι οποίες τις ορίζουν. Αλλά, εφ' όσον η διαχείρισις λειτουργεί βάσει αυτών των κανονισμών, και την στιγμή που υφίσταται υβριστική προσωπική επίθεσις, είναι μάλλον προκλητική (εάν όχι ύποπτη) η αδράνεια των διαχειριστών.
Μα φυσικά, όλα είναι προβοκάτσια του συστήματος!

Ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα... Μπανάρουμε κάποιον, μας την λέτε. Δεν τον μπανάρουμε, πάλι μας την λέτε.
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Η επιλεκτική εφαρμογή των κανονισμών, πράγματι, είναι για προσωποπαλαμισμό Τεμπελόσκυλε. Δικοί σας είναι οι κανονισμοί και είστε για γέλια όταν επιδεικτικώς τους αγνοείτε και ακόμη περισσότερο όταν βάλετε κατ'αυτών που σας το υπενθυμίζουν.
Στα παπάρια μου αν τους εφαρμόζετε ή όχι, αλλά μη μας το παίζετε και παρθένες...
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

Μπανάρουμε κάποιον, μας την λέτε. Δεν τον μπανάρουμε, πάλι μας την λέτε
Δεν τους πιάνεις από πουθενά! Λες και είναι αλειμμένοι με γράσσο...

Αναρχε, ο Ραντι χρειάζεται τιμωρία, και μεγαλύτερη τιμωρία για αυτόν είναι να μην τον διαγράφουμε, πίστεψέ με...
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Βάλτε κάπου, στον κανονισμό λειτουργίας της αγοράς, ειδική μνεία για τον συγκεκριμένο. Έτσι, για να μη ξαφνιάζονται οι νεώτεροι χρήστες με την ειδική μεταχείρισι.
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Το θέμα είναι απλό: όποιου δεν του αρέσει, εκεί είναι η πόρτα. Οι συντονιστές δεν επιβάλλουν σε κανέναν να μπαίνει με το ζόρι στο φόρουμ και δεν αναγκάζουν κανέναν να δέχεται την προκλητική και για γέλια συμπεριφορά τους. Είμαι σίγουρος ότι εκεί έξω υπάρχουν άπειρα φόρουμ με πολύ καλύτερους κανονισμούς και ικανότερους συντονιστές για να τους εφαρμόζουν. Γιατί κάποιος επιμένει να συχνάζει σε ένα μέρος που προφανώς δεν του αρέσει, είναι απορίας άξιο.
Off Topic
Αυτό που μου κάνει πάντως εντύπωση είναι ότι στον χώρο της Ένωσης αφενός δεν έχει πέσει ποτέ μια παρατήρηση, αφετέρου δεν έχει γίνει ποτέ θέμα κανονισμών/συντονισμού. Γιατί άραγε; Πολύ ύποπτο μου φαίνεται...
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Τεμπελόσκυλο έγραψε:Το θέμα είναι απλό: όποιου δεν του αρέσει, εκεί είναι η πόρτα....
Όποιου δεν του αρέσει τι; Το να μη εφαρμόζει ο νομοθέτης τον νόμο; Εσένα σου αρέσει και μένεις εδώ; Ή το λες με την έννοια «αυτό είναι το μαγαζάκι μου και όποιου του αρέσει»»;
Στα παπάρια μου, και πάλι, εάν εφαρμόζετε ή όχι τους κανονισμούς σας. Έτσι κι αλλιώς απεχθάνομαι τους όρους και τους περιορισμούς. Κι αν είμαι εδώ, δεν είμαι ούτε για τους κανονισμούς ούτε για τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού. Υπάρχει κι άλλος κόσμος εδώ, αν το έχεις καταλάβει...
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Με την έννοια που αναφέρεται στους όρους χρήσης με τους οποίους συμφώνησες κατά την εγγραφή σου: "Δέχεστε ότι αρμόδια για εφαρμογή των κανονισμών είναι αποκλειστικά η συντονιστική ομάδα, κατά την κρίση και διακριτική ευχέρεια της". Επίσης με την έννοια που αναφέρεται στους κανονισμούς συζήτησης, τους οποίους προφανώς αποδέχεσαι εφόσον συνεχίζεις να γράφεις εδώ: "Η αξιολόγηση των δημοσιεύσεων επαφίεται στην κρίση των μελών της συντονιστικής ομάδας". (Ολόκληρο το κείμενο εδώ.)

Πάντως από τον "άλλο κόσμο" που υπάρχει εδώ, μόνο 2-3 διαμαρτύρεστε συνεχώς, και δεν είστε και νέα μέλη να πω ότι μπερδευτήκατε...
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
Ιοκάστη
Δημοσιεύσεις: 2298
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 13:18
Όνομα Ιστότοπου: Iokaste’s Blog
Επικοινωνία:

Κι όμως εγώ θα δώσω συγχαρητήρια στον Radical. Καταφέρνει σιγά σιγά να κάνει και άτομα που τον υποστήριζαν ή ήταν έστω αδιάφορα κάποτε να μην θέλουν να τον βλέπουν καθόλου. Βέβαια το θεωρώ ψιλοαναμενόμενο αυτό από σκεπτόμενα άτομα όταν τον γνωρίζουν καλύτερα. Επίσης στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα, είναι προφανές ότι το άτομο δεν έχει καμία διάθεση για να σκεφτεί και να αναθεωρήσει συμπεριφορές οπότε θεωρώ πως οι όποιες συμβουλές πάνε πιο χαμένες κι από ότι αν μιλούσατε στον τοίχο σας.

Όσο για τον αποκλεισμό... Ναι υπάρχει ειδική μεταχείριση αλλά όπως το βλέπω πλέον μιλάμε για ένα άτομο που έχει παθολογική ψύχωση με το forum (και μην αρχίσει να φωνάζει κανείς για προσβολές και βλακείες, δεν μπορεί να ερμηνευτεί αλλιώς τέτοια συμπεριφορά)…

Επίσης χαλαρώστε λιγάκι. Ναι οκ, υπάρχουν διαφωνίες στα θέματα της διαχείρισης, πάντα. Κάποιοι φώναζαν που διώξαμε τον Ράντι, κάποιοι φώναζαν που τον ξαναδεχτήκαμε, φαντάζομαι πως καταλαβαίνουμε όλοι πως δεν γίνεται να είναι όλοι χαρούμενοι πάντα έτσι; Το να φωνάζετε εν'αλλάξ μία ο ένας μία ο άλλος καλώς ή κακώς δεν βοηθάει. Άλλο να πεις μια γνώμη, μια συμβουλή, μια ιδεά σαν μέλος κι άλλο να τα παίρνεις και να γίνεσαι επιθετικός.
http://iocaste.wordpress.com

Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sown shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Τεμπελόσκυλο έγραψε:Με την έννοια που αναφέρεται στους όρους χρήσης με τους οποίους συμφώνησες κατά την εγγραφή σου: "Δέχεστε ότι αρμόδια για εφαρμογή των κανονισμών είναι αποκλειστικά η συντονιστική ομάδα, κατά την κρίση και διακριτική ευχέρεια της". Επίσης με την έννοια που αναφέρεται στους κανονισμούς συζήτησης, τους οποίους προφανώς αποδέχεσαι εφόσον συνεχίζεις να γράφεις εδώ: "Η αξιολόγηση των δημοσιεύσεων επαφίεται στην κρίση των μελών της συντονιστικής ομάδας"...

Να υποθέσω λοιπόν ότι υφίσταται κάποιο πρόβλημα στην κρίσι της συντονιστικής ομάδος;
Τεμπελόσκυλο έγραψε:Πάντως από τον "άλλο κόσμο" που υπάρχει εδώ, μόνο 2-3 διαμαρτύρεστε συνεχώς, και δεν είστε και νέα μέλη να πω ότι μπερδευτήκατε...
Ώρα είναι να μου καταλογίσης προβοκατόρικο ρόλο...
Όμως, επειδή η «επιλεκτικότης» εκτός της κρίσεως «έβλαψε» και την ανάγνωσι, σου παραθέτω τα μηνύματα κάποιων μη καθ΄ έξιν διαμαρτυρομένων...
tasos_didymoteicho έγραψε:...για πρώτη φορά στην πορεία μου εδώ μέσα, για τις ανωτέρω εκφράσεις σου αιτούμαι ευθέως κι ενώπιον όλων, και όχι μέσω αναφορών και κρυφών πμ, από την (ανυπεράσπιστη εν προκειμένω) διαχείριση να σε αποκλείσει τουλάχιστον για κάνα τρίμηνο....
kapages έγραψε:δεν εχει αδικο ο Τασος. Εχει καταντησει αηδια πια αυτη η ιστορια...
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με την κρίση της συντονιστικής ομάδας. Όπως ανέφερε και ο Κόμης παραπάνω, για το συγκεκριμένο μέλος έκρινε ότι είναι προτιμότερο να μην αποκλειστεί προς το παρόν. Τίποτε παραπάνω, τίποτε λιγότερο. Εσύ βέβαια το θεώρησες προκλητικό και ύποπτο, λες και όσο παρεκτρέπεται ο συγκεκριμένος έχουν αποκλειστεί άλλα δέκα μέλη για ελαφρύτερα παραπτώματα.

Τα μηνύματα που παραθέτεις (θέλω να πιστεύω ότι) κατακρίνουν τη συμπεριφορά του συγκεκριμένου μέλους και όχι της συντονιστικής ομάδας. Εσύ είσαι ο μόνος (στην παρούσα φάση) που εξέφρασες μομφή για τις ενέργειές της.
It is by will alone I set my mind in motion.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Ειλικρινώς, δεν θα συνέχιζα εάν δεν ακολουθούσαν ειρωνικά σχόλια και προσωποπαλαμισμοί καθώς και δηλώσεις του τύπου...
Τεμπελόσκυλο έγραψε:Το θέμα είναι απλό: όποιου δεν του αρέσει, εκεί είναι η πόρτα....
Μία ανοικτή αγορά, φίλε μου, δεν μπορεί να αντιμετωπίζεται σαν να είναι το μαγαζάκι κάποιου...
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Το να εκτοξεύονται κατηγορίες για "ύποπτη" συμπεριφορά, συγγνώμη κιόλας αλλά μόνο με facepalm μπορώ να το αντιμετωπίσω.

Τώρα για το φόρουμ, τα έχουμε ξαναπεί, είτε μας αρέσει είτε όχι, είναι ιδιοκτησία της Ένωσης Άθεων, η οποία επωμίζεται το κόστος λειτουργίας του (και χρηματικό, και σε ανθρώπινο δυναμικό) και έχει το δικαίωμα να ορίζει τους κανονισμούς λειτουργίας και το ποιοι θα στελεχώσουν τη συντονιστική ομάδα. Δεν ήθελα να υποννοήσω ότι είναι δικό μου μαγαζάκι, αλλά από τη στιγμή που η Ένωση με έχει εμπιστευτεί να συμμετέχω στη διαχείριση και το συντονισμό του και από τη στιγμή που έχω επενδύσει πάνω του ένα πολύ μεγάλο μέρος του ελεύθερού μου χρόνου, δεν μπορώ να μην παίρνω προσωπικά κάθε τι που λέγεται εναντίον του.
It is by will alone I set my mind in motion.
Απάντηση