Πρώτο ποστ

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Απάντηση
1 over 7 billions
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 01:17
Όνομα Ιστότοπου: -

Το μήνυμα έχει αποθηκευτεί με επιτυχία, αλλά πρέπει να εγκριθεί από τον συντονιστή πριν αυτό γίνει ορατό στα υπόλοιπα μέλη. Θα ειδοποιηθείτε όταν εγκριθεί η δημοσίευσή σας.

Ελπίζω να γίνεται λογοκρισία στα νέα μέλη, λόγω πιθανής ύπαρξης bot. Αν όχι, τότε...
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες. αυτό που περιγράφεις συμβαίνει (για την αποφυγή bot και troll), αλλά δεν βλέπω να έχεις κάνει άλλο post νωρίτερα. αν θέλεις γράψε κάτι για εσένα.
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
1 over 7 billions
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 01:17
Όνομα Ιστότοπου: -

Ναι οκ το φαντάστηκα. Έχουμε σοβαρό πρόβλημα στο δικό μας forum με bots.
It's all good
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Off Topic
και ποιοι είναι το δικό σας φόρουμ? κουβέντα να γίνεται...
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
1 over 7 billions
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 01:17
Όνομα Ιστότοπου: -

Ένα ασήμαντο forum φυσικής μιας δράκας ανθρώπων.
Πρέπει κάθε φορά να περιμένω έγκριση από τους συντονιστές για να εμφανιστεί το σχόλιό μου; Νομίζω ότι στο 5ο ποστ μου έχω αποδείξει ότι δεν είμαι bot ή troll.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Ακριβώς στο 5ο σχόλιο παύει η ανάγκη για έγκριση! :)
Και ποιο ακριβώς είναι αυτό το φόρουμ φυσικής;
Spoiler: Εμφάνιση
(μπαϊδεγουέι, το ενέκρινα εγώ).
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Απάντηση