διαγραφή δημοσιεύσεων αντι μετάθεσης στην ανάλογη θέση τους

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Απάντηση
tyxkatmal
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009 14:10
Όνομα Ιστότοπου: -

Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 20:27
Δημοσ.: 1900
Τοποθεσία: Sun City
Όνομα Ιστότοπου:
Τεμπέλικες Σκέψεις...
Το παρόν θέμα έχει τίτλο Γενικό Βλάσφημο Χιούμορ και, όσο κι αν δεν αρέσει σε κάποιους, ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με αυτό. Υπάρχουν ξεχωριστά θέματα για χιούμορ θρησκευτικά αποχρωματισμένο, για ανέκδοτα, ακόμα και για θρησκευτικό χιούμορ, απόδειξη του ότι δεν παρεξηγούμαστε ακόμα και με το χιούμορ των θρήσκων προς τους άθεους.

Τώρα, το γεγονός ότι επέλεξες να βάλεις τα ανέκδοτά σου στο συγκεκριμένο θέμα και όχι στο θέμα περί ανεκδότων ή σκέτου χιούμορ, εμένα μου λέει δύο πράγματα. Ή ότι ήθελες εσκεμμένα να εκτροχιάσεις το συγκεκριμένο θέμα γιατί διαφωνείς με την όλη ιδέα του βλάσφημου χιούμορ (αν λάβω μάλιστα υπόψη και την τελευταία πρόταση της ανάρτησης που διεγράφη), ή ότι βαριέσαι να ψάχνεις ποιο είναι το κατάλληλο θέμα για τις αναρτήσεις σου και απλά τις βάζεις στο πρώτο θέμα που βλέπεις μια αμυδρή συνάφεια, καταστρέφοντάς το χωρίς να το θες (που δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνεις). Όποια και να είναι η περίπτωση, οι συμπεριφορές αυτές δεν είναι αποδεκτές οπότε και διαγράφτηκε η ανάρτησή σου. Φυσικά, αν θες, μπορείς να ξαναβάλεις τα συγκεκριμένα ανέκδοτα ή οποιοδήποτε άλλο ανέκδοτο θες σε κάποιο πιο σχετικό θέμα.

Τέλος, θα παρακαλούσα η όποια συζήτηση περί συντονισμού και διαχείρισης να μην συνεχιστεί εδώ, αλλά είτε στο θέμα που υπάρχει για αυτό το σκοπό, είτε κατ' ιδίαν με πμ. Ευχαριστώ.
Το ότι δεν μου αρέσει το βλάσφημο χιούμορ το έχω ήδη δηλώσει, αλλά δεν είχα καμία πρόθεση να εκτρέψω το θέμα, απλώς δεν πρόσεξα τα θέματα του νήματος επειδή δεν με ενδιαφέρουν, και έβαλα μαζί και τα δικά μου, τα οποία μπορούσες κάλλιστα να τα μεταθέσεις στο κατάλληλο νήμα, αντί της διαγραφής των.
αλλά πέραν αυτού, επειδή έχει μειωθεί το ενδιαφέρον μου για τον συγκεκριμένο χώρο, γιατί νομίζω πως περισσότερα είναι αυτά που με χωρίζουν απο τα άλλα μέλη, παρά αυτά που με ενώνουν, δεν θα ήθελα να συνεχίσω να συμμετέχω άλλο στις ανούσιες για εμένα τουλάχιστον συζητήσεις, γι' αυτό καλύτερο θα ήταν να προχωρήσετε στην πλήρη διαγραφή μου απο το φόρουμ, άσχετα με το τι θα πράξετε εγώ απο την πλευρά μου δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανά με τον συγκεκριμένο χώρο. ΤΕΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

Εικόνα
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
Άβαταρ μέλους
xarxar
Δημοσιεύσεις: 2034
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009 02:53
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Υάδες

tyxkatmal έγραψε:απλώς δεν πρόσεξα τα θέματα του νήματος επειδή δεν με ενδιαφέρουν, και έβαλα μαζί και τα δικά μου, τα οποία μπορούσες κάλλιστα να τα μεταθέσεις στο κατάλληλο νήμα, αντί της διαγραφής των.
Θα το δεχόμουν αν ήταν η πρώτη, η δεύτερη ή έστω η δέκατη φορά... αυτό έχει λογικά μία από τις δύο απαντήσεις όπως αναφέρει και το Τεμπελόσκυλο.
tyxkatmal έγραψε:[...]...εγώ απο την πλευρά μου δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανά με τον συγκεκριμένο χώρο. ΤΕΛΟΣ
Λογικά θα έχεις ακούσει για το δις εξαμαρτείν...και τρις και τέσσερις...
Θέλει αρετή και τόλμη η ...αθεΐα.
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

:banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-jumprope: :banana-blonde: :banana-dance: :banana-dance: :banana-dance: :banana-angel: :banana-dreads: :banana-explosion: :banana-dreads: :banana-dance: :banana-linedance: :banana-guitar:


ΟΧΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

Προς θεού ΠΟΤΕ!!!!
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
kapages
Δημοσιεύσεις: 2911
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010 05:10
Όνομα Ιστότοπου: -

να πας στην ευχη του Θεου σου...

Νοξ το σωστο ειναι "this is me giving a shit", αλλα δεν πειραζει.
Παραδεισος ειναι η ικανοποιηση καθε ατομικης επιθυμιας. Κολαση, ειναι η συγκεντρωση αυτων των ατομικων παραδεισων...
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Παλι ο τεμπελης εδρασε ε?
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Ως πρώην ή αν θέλετε επίτιμος συντονιστής, κάτι σαν το Μητσοτάκη στη ΝΔ, όπως επίσης και ως κολαούζος των μεγαλοκαπιταλιστών, θεωρώ σωστή την κίνηση-διαγραφή δημοσιεύσεων του Τεμπελόσκυλο και σωστή την αιτιολόγησή της σε βαθμό υπερβολικής τυπολατρείας (αρκούσε το "εκτροχιάζεις το θέμα, από δόλο ή από τεμπελιά αδιάφορο"). Η εθελοντική φυγή (όχι αποκλεισμός) ενός μέλους με τίμημα την εύρωστη λειτουργία του χώρου είναι μια θυσία που είμαι πρόθυμος να κάνετε.

*Διόρθωση: διευκρινίσεις γιατί φάνηκε να εννοώ κάτι που δεν εννοούσα :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ευθύμης την 07 Νοέμ 2011 22:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

Δεν διαγράφηκε ο Τυξ. Είναι επιλογή του η αποχή, όπως ήταν του Πάνου και του κμελλος.
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Το ξέρω απλά από τις παραθέσεις υπέθεσα ότι το μέλος προέβη σε εθελοντικό κούρεμα 100% στις μέλλουσες δημοσιεύσεις του.
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Άβαταρ μέλους
Τεμπελόσκυλο
Δημοσιεύσεις: 9866
Εγγραφή: 03 Μαρ 2009 21:27
Όνομα Ιστότοπου: Τεμπέλικες Σκέψεις...
Τοποθεσία: Sun City
Επικοινωνία:

Για να μην υπάρχουν παρανοήσεις, ο Τυξ ούτε αποκλείστηκε (κοινώς έφαγε ban), ούτε διαγράφτηκε όπως ζήτησε. Είναι πολιτική του φόρουμ να μην διαγράφονται λογαριασμοί, ιδίως όταν έχουν πολλές δημοσιεύσεις. Ο λογαριασμός παραμένει, είναι στο χέρι του αν θα ξαναμπεί κι αν θα ξαναγράψει.
It is by will alone I set my mind in motion.
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Παλι ξαναχτυπησε ο τεμπελης : brrr :

ΕΤΣΙ!
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

kapages έγραψε:Νοξ το σωστο ειναι "this is me giving a shit", αλλα δεν πειραζει.
Clever, έπρεπε να το σκεφτώ.
:clap:
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Off Topic
Ευθύμης έγραψε:...είναι μια θυσία που είμαι πρόθυμος να κάνετε.
μ' αρέσει αυτή η ατάκα... :mrgreen: θα την κρατήσω για μελλοντική χρήση.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Απάντηση