ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΕΠΕΙΓΟΝ ΘΕΜΑ ΠΑΤΕΡ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΥ

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Omadeon
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 16 Μαρ 2009 21:41
Όνομα Ιστότοπου: OMADEON
Τοποθεσία: ΑΤΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΔΑ
Επικοινωνία:

Δεν ξέρω ΤΙ έγινε εδώ μέσα από την τελευταία φορά που μπήκα, πριν... πάααρα πολλά χρόνια,
αλλά... εκνευρίστηκα πολύ όταν ανακάλυψα ότι σε ένα ΣΟΥΠΕΡ-επείγον θέμα συζήτησης
που αφορά τη σύλληψη του κατόχου της σατιρικής σελίδας facebook "Πάτερ Παστίτσιος"...
...ΔΕΝ Μπορούσα να κάνω σχόλιο με άκρως σημαντικές πληροφορίες από νομομαθή επώνυμο μπλόγκερ.

Κάντε κάτι γι' αυτό γιατί ΔΕΝ ΕΧΩ/EXOYME χρόνο και το θέμα ΕΠΕΙΓEΙ.
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Φίλε μου, ακριβώς εκ της σοβαρότητας του θέματος το διαχειριζόμαστε στον κλειστό χώρο της Ένωσης, ώστε ν' αντιμετωπιστεί με τη δέουσα βαρύτητα και υπευθυνότητα. Οι δε αντιδράσεις μας ήταν άμεσες και καίριες. Μπορείς όποτε θέλεις ν' ανοίξεις θέμα σε κοινόχρηστο χώρο.
Ή μπορείς να γίνεις υποστηρικτής της Ένωσης, αποκτώντας έτσι πρόσβαση. Τζάμπα είναι. ;)
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

...μπορείς επίσης να το κάνεις εδώ.
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Απάντηση