Προτάσεις για τη βελτίωση του Forum

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
EmilofCrete
Δημοσιεύσεις: 1037
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 03:24
Όνομα Ιστότοπου: Emilofcrete's Weblog
Τοποθεσία: Ρετιρέ ;-)
Επικοινωνία:

Κρίμα... (Για την εικόνα)

Επίσης, θα ήταν πρακτικότερο, όταν κάποιος δημοσιεύει απάντηση, είτε με παράθεση είτε χωρίς, να υπάρχει ένα παράθυρο από κάτω, που να μπορεί από εκεί να παραθέσει και παραπάνω από ένα κείμενο που προηγήθηκε.
Και αυτό, το έχω διαθέσιμο σε άλλο φόρουμ, που είναι του ίδιου φορμά (πώς αλλιώς να το πω;).
Τώρα βέβαια, βλέπω ότι υπάρχει αυτό από κάτω... Είτε άλλαξε πολύ πρόσφατα, είτε είναι μόνο σε αυτό το ΘΕΜΑ...
Μόλις είδα ότι λειτουργεί και αλλού, αλλά νομίζω ότι δεν ήταν διαθέσιμο λίγο πριν... Έκανα λάθος;
Το χρήμα, είναι Θεός!
Εικόνα

(Η δε βλακεία, ανίκητη...)
[για να μην ξεχνιόμαστε ;-) ]

"The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom."
~Isaac Asimov
Άβαταρ μέλους
Σίσυφος
Δημοσιεύσεις: 1027
Εγγραφή: 18 Απρ 2009 18:35
Όνομα Ιστότοπου: Youtube Channel
Επικοινωνία:

Τι εννοείς ακριβώς :think: ?

Κάτι σαν αυτό π.χ ? :
EmilofCrete έγραψε:
Σίσυφος έγραψε:
EmilofCrete έγραψε:Μια ερώτηση:
Πώς μπορεί κανείς να εισάγει φωτό εκτός ιστοσελίδας π.χ. ;
Από δικό του αρχείο δηλαδή.
Μήπως υπάρχει κάτι και δεν το έχω δει;
Πρέπει να την 'ανεβάσουμε' πρώτα κάπου; Δεν γίνεται χωρίς αυτό; :think: :?:
Όχι, δεν μπορείς να εισάγεις εικόνα απευθείας από τον υπολογιστή σου στο forum.

Πρέπει πρώτα να την ανεβάσεις στο ίντερνετ, σε έναν server που ειδικεύεται σε uploading βίντεο και εικόνων, όπως είναι το imageshack.us. Αφού ολοκληρωθεί το upload, το imageshack θα σου εμφανίσει τα links που χρειάζεσαι για να τα βάλεις μέσα στα [img] tags.

Όσο για τη δεύτερη ερώτηση, νομίζω πως είναι θέμα forum. Αν και δεν είμαι 100% σίγουρος, πιστεύω πως οι admins έχουν τη δυνατότητα να διαμορφώσουν το αυτοματοποιημένο μήνυμα ειδοποίησης PM και να εισάγουν τον σύνδεσμο για το Inbox.
Κρίμα... (Για την εικόνα)

Επίσης, θα ήταν πρακτικότερο, όταν κάποιος δημοσιεύει απάντηση, είτε με παράθεση είτε χωρίς, να υπάρχει ένα παράθυρο από κάτω, που να μπορεί από εκεί να παραθέσει και παραπάνω από ένα κείμενο που προηγήθηκε.
Και αυτό, το έχω διαθέσιμο σε άλλο φόρουμ, που είναι του ίδιου φορμά (πώς αλλιώς να το πω;).
Τώρα βέβαια, βλέπω ότι υπάρχει αυτό από κάτω... Είτε άλλαξε πολύ πρόσφατα, είτε είναι μόνο σε αυτό το ΘΕΜΑ...
Μόλις είδα ότι λειτουργεί και αλλού, αλλά νομίζω ότι δεν ήταν διαθέσιμο λίγο πριν... Έκανα λάθος;
Ο κώδικας για multiquote είναι κάπως έτσι:

Κώδικας: Επιλογή όλων

[quote="Όνομα Α"][quote="Όνομα Β"][quote="Όνομα Γ"] Παράθεση του Γ [/quote] Παράθεση του Β [/quote] Παράθεση του Γ[/quote]
Δηλαδή:
Όνομα Α έγραψε:
Όνομα Β έγραψε:
Όνομα Γ έγραψε: Παράθεση του Γ
Παράθεση του Β
Παράθεση του A
Άβαταρ μέλους
EmilofCrete
Δημοσιεύσεις: 1037
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 03:24
Όνομα Ιστότοπου: Emilofcrete's Weblog
Τοποθεσία: Ρετιρέ ;-)
Επικοινωνία:

'Οχι, εντάξει για την πολυ-παράθεση, τώρα το βλέπω να ισχύει, μεχρι πρότινος δεν το έβλεπα...
Π.χ.:
EmilofCrete έγραψε:Κρίμα... (Για την εικόνα)

Επίσης, θα ήταν πρακτικότερο, όταν κάποιος δημοσιεύει απάντηση, είτε με παράθεση είτε χωρίς, να υπάρχει ένα παράθυρο από κάτω, που να μπορεί από εκεί να παραθέσει και παραπάνω από ένα κείμενο που προηγήθηκε.
Και αυτό, το έχω διαθέσιμο σε άλλο φόρουμ, που είναι του ίδιου φορμά (πώς αλλιώς να το πω;).
Τώρα βέβαια, βλέπω ότι υπάρχει αυτό από κάτω... Είτε άλλαξε πολύ πρόσφατα, είτε είναι μόνο σε αυτό το ΘΕΜΑ...
Μόλις είδα ότι λειτουργεί και αλλού, αλλά νομίζω ότι δεν ήταν διαθέσιμο λίγο πριν... Έκανα λάθος;
Σίσυφος έγραψε:
EmilofCrete έγραψε:Μια ερώτηση:
Πώς μπορεί κανείς να εισάγει φωτό εκτός ιστοσελίδας π.χ. ;
Από δικό του αρχείο δηλαδή.
Μήπως υπάρχει κάτι και δεν το έχω δει;
Πρέπει να την 'ανεβάσουμε' πρώτα κάπου; Δεν γίνεται χωρίς αυτό; :think: :?:


Όχι, δεν μπορείς να εισάγεις εικόνα απευθείας από τον υπολογιστή σου στο forum.

Πρέπει πρώτα να την ανεβάσεις στο ίντερνετ, σε έναν server που ειδικεύεται σε uploading βίντεο και εικόνων, όπως είναι το imageshack.us. Αφού ολοκληρωθεί το upload, το imageshack θα σου εμφανίσει τα links που χρειάζεσαι για να τα βάλεις μέσα στα [img] tags.

Όσο για τη δεύτερη ερώτηση, νομίζω πως είναι θέμα forum. Αν και δεν είμαι 100% σίγουρος, πιστεύω πως οι admins έχουν τη δυνατότητα να διαμορφώσουν το αυτοματοποιημένο μήνυμα ειδοποίησης PM και να εισάγουν τον σύνδεσμο για το Inbox.
EmilofCrete έγραψε:Μια ερώτηση:
Πώς μπορεί κανείς να εισάγει φωτό εκτός ιστοσελίδας π.χ. ;
Από δικό του αρχείο δηλαδή.
Μήπως υπάρχει κάτι και δεν το έχω δει;
Πρέπει να την 'ανεβάσουμε' πρώτα κάπου; Δεν γίνεται χωρίς αυτό; :think: :?:

Και άλλη μία: Γίνεται όταν παίρνουμε ειδοποίηση για ΠΜ να υπάρχει και ο σύνδεσμος που βγάζει κατευθείαν στο γραμματοκιβώτιο -εισερχόμενα- (όπως με την ειδοποίηση για νέα ανάρτηση στο θέμα που παρακολουθούμε) αντί στην αρχική σελίδα για να κλικάρουμε στο ''1 νέο μήνυμα'' ; :?:
Π.χ.: ucp.php?i=pm&folder=inbox (αντέγραψα το λινκ της ειδοποίησης από άλλο φόρουμ, με του εδώ το πρόθεμα - μέχρι το / και, είδα ότι δουλεύει το ίδιο καλά! Με έβγαλε εκεί που πρέπει! ;) )


Με την προσθήκη εικόνας θα ήταν χρήσιμο να μπορούμε χωρίς πρώτα ανέβασμα κλπ κλπ
Το χρήμα, είναι Θεός!
Εικόνα

(Η δε βλακεία, ανίκητη...)
[για να μην ξεχνιόμαστε ;-) ]

"The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom."
~Isaac Asimov
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Παρακαλούμε να μπούν Spoiler tags. Σε κάποια συζήτηση για Anime (αλλά μπορεί να τύχει και για κάποιο βιβλίο ή ταινία), δεν μπορούσα να βάλω Spoiler tags επειδή δεν βρίσκω που είναι. Συνήθως σε όλα τα υπόλοιπα forum, Βρίσκονται μαζί με τα εικονίδια για Bold, Italics κλπ. πάνω από τον κειμενογράφο.
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
bright
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 29 Απρ 2009 02:41
Όνομα Ιστότοπου: -

Νομιζω πως θα επρεπε να μεγαλωσει η font του 'Αρχη κοινοτητας >> χχχχχ >> χχχχ'

Παντα ξοδευω μερικα σεκοντς για να την βρω :?
Η εφαρμογη της λογικης στη θρησκεια οδηγει στον αθεισμο.
Η εφαρμογη της λογικης στην πολιτικη οδηγει στον κομμουνισμο.
Η εφαρμογη της λογικης στη διατροφη, οδηγει στο σουβλακι.
Άβαταρ μέλους
founder
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 13 Δεκ 2008 21:22

Darkchilde έγραψε:Παρακαλούμε να μπούν Spoiler tags. Σε κάποια συζήτηση για Anime (αλλά μπορεί να τύχει και για κάποιο βιβλίο ή ταινία), δεν μπορούσα να βάλω Spoiler tags επειδή δεν βρίσκω που είναι. Συνήθως σε όλα τα υπόλοιπα forum, Βρίσκονται μαζί με τα εικονίδια για Bold, Italics κλπ. πάνω από τον κειμενογράφο.
Έγινε.
bright έγραψε:Νομιζω πως θα επρεπε να μεγαλωσει η font του 'Αρχη κοινοτητας >> χχχχχ >> χχχχ'

Παντα ξοδευω μερικα σεκοντς για να την βρω :?
Έγινε.
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Προτείνω για χαιρετισμούς να υπάρχει μόνο ένα thread και όχι να ανοίγει ο καθένας το δικό του. Το έκανα κι εγώ αυτό αλλά νομίζω είναι λίγο ακατάστατη η εικόνα. Άποψή μου φυσικά.
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Άβαταρ μέλους
Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: 15 Απρ 2009 12:32
Όνομα Ιστότοπου: -

Ευθύμης έγραψε:Προτείνω για χαιρετισμούς να υπάρχει μόνο ένα thread και όχι να ανοίγει ο καθένας το δικό του. Το έκανα κι εγώ αυτό αλλά νομίζω είναι λίγο ακατάστατη η εικόνα. Άποψή μου φυσικά.

Δε θα το προτιμούσα.
:O
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Αυτό και αυτό νομίζω ότι θα έπρεπε να συγχωνευτούν.
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Ευθύμης έγραψε:Αυτό και αυτό νομίζω ότι θα έπρεπε να συγχωνευτούν.
Να σου πω, νομίζω ότι είναι ελαφρώς διαφορετικά. Επίσης απέχουν χρονικά κατά 3-4 μήνες.
Επειδή όμως είναι πράγματι πολύ συναφή, θα βάλω έναν σύνδεσμο από το ένα στο άλλο.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
founder
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 13 Δεκ 2008 21:22

Οι αναρτήσεις για τις προτάσεις προς ύπαρξη χρονικού ορίου επεξεργασίας των αναρτήσεων μεταφέρθηκαν στο νέο θέμα "Χρονικό όριο επεξεργασίας αναρτήσεων".
Άβαταρ μέλους
Comte de Toulouse
Δημοσιεύσεις: 3960
Εγγραφή: 11 Μαρ 2009 13:32
Όνομα Ιστότοπου: Comte de Toulouse
Τοποθεσία: 7-
Επικοινωνία:

Θα πρότεινα να μην χρησιμοποιούν οι συζητητές αφειδώς την "παράθεση". Εχω πετύχει απάντηση σε σεντόνι με παράθεση του σεντονιού συνοδευόμενο από λιγες λεξούλες επιπλέον. Ιδίως όταν απαντάμε στο αμέσως προηγούμενο ποστ, είναι άχρηστος πλεονασμός.
Το καλοκαίρι προσπαθούσα να διαβάσω από feeds σε κινητό, και είχα χάσει την μπάλα.
Pluralitas non est ponenda sine neccesitate
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Όταν κάποιο μέλος αποκλείεται από το συγκεκριμένο forum, καλό θα ήταν να γράφεται από κάτω ή να έχει κάποιο Avatar όπου να γράφει "banned". Έτσι αποφεύγονται παρεξηγήσεις, ότι το τάδε μέλος δεν απάντησε ή ότι κάποια νέα μέλη ξεθάβουνε συζητήσεις και περιμένουν από αποκλεισμένα μέλη να τους απαντήσουν.

Επίσης, με αυτό τον τρόπο και τα καινούργια μέλη καταλαβαίνουν ότι δεν είναι forum όπου μπορεί ο καθένας να μιλάει και να φέρεται όπως θέλει, και να γίνεται μπάχαλο. Εαν κάποιος δεν συμφωνεί με τους όρους τότε μπορεί να αποχωρήσει χωρίς να χρειάζεται οι συντονιστές να τον αποκλείουν.

Επίσης, νομίζω ότι το μέλος "Πιστός" θα έπρεπε να αποκλειστεί επειδή έσβησε όλες του τις αναρτήσεις, και αυτό είναι απαράδεκτο. Άλλωστε γι'αυτό τον λόγο μπήκε και το χρονικό όριο επεξεργασίας των μηνυμάτων.
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
Πιστός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: 17 Μάιος 2009 07:24
Όνομα Ιστότοπου: Πιστός
Επικοινωνία:

Να σας πω κι εγώ. Περνούσα σχετικά καλά εδώ μέσα στο φόρουμ και παραδέχομαι ότι υπάρχουν αξιόλογα παιδιά ,ως προσοπικότητες και ως παρέα. Απο εκεί και περά ο τακτικάλ μου είχε κάνει το βίο αβίωτο και μου έριχνε και κατηγορίες. Ηταν μια αντίδραση κι αυτή δεν ξέρω πως μου ήρθε και πράγματι ξόδεψα 45΄ απο τη ζωή μου για να σβήνω ότι έγραψα.( δεν κρατώ αρχείο απο τις δημοσιεύσεις μου δυστιχώς)
Αλλά εκείνος που μπορεί να με καταλάβει και τον κατάλαβα ήταν ο γιατρός του ικα. Αυτόν τον λυπήθηκα πραγματικά.
Τώρα δικό σας το καρπούζι και το μαχαίρι αν λάβατε σοβαρά την πρόταση. Αλλά νομίζω οτι το φόρουμ με μένα ή χωρίς εμένα ωριμάζει σιγά σιγά.
http://mediaserver.otenet.gr/ecclesia

Για όλους έχει ο Θεός.
Άβαταρ μέλους
Γιατρος Του Ικα
Δημοσιεύσεις: 5537
Εγγραφή: 18 Μαρ 2009 13:22

Πιστός έγραψε:Αλλά εκείνος που μπορεί να με καταλάβει και τον κατάλαβα ήταν ο γιατρός του ικα. Αυτόν τον λυπήθηκα πραγματικά.
Μπα,μη με λυπάσαι.Δεν έπαθα και τίποτα.Αυτά έχουν τα ιντερνέτια,τι να κάνουμε;Εγώ λυπάμαι που δεν προστάτευσα τα μέλη νωρίτερα αλλά είχα και τεχνικά και ηθικά κωλύματα(=εμπόδια).

Αυτό που έκανες δεν ήταν καθόλου σωστό πάντως,ανεξάρτητα από την συμπεριφορά του οποιουδήποτε.
Άνθρωπος χωρίς Θεό,ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Είδα χτές ένα πεφταστέρι και ευχήθηκα να πέσει στο σπίτι σου.(Mikeius)

Ένα πέτρινο λιοντάρι στην μπασιά της νύχτας, με τα νύχια μπηγμένα στην πέτρα…
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Πιστός έγραψε:Να σας πω κι εγώ. Περνούσα σχετικά καλά εδώ μέσα στο φόρουμ και παραδέχομαι ότι υπάρχουν αξιόλογα παιδιά ,ως προσοπικότητες και ως παρέα. Απο εκεί και περά ο τακτικάλ μου είχε κάνει το βίο αβίωτο και μου έριχνε και κατηγορίες. Ηταν μια αντίδραση κι αυτή δεν ξέρω πως μου ήρθε και πράγματι ξόδεψα 45΄ απο τη ζωή μου για να σβήνω ότι έγραψα.( δεν κρατώ αρχείο απο τις δημοσιεύσεις μου δυστιχώς)
Αλλά εκείνος που μπορεί να με καταλάβει και τον κατάλαβα ήταν ο γιατρός του ικα. Αυτόν τον λυπήθηκα πραγματικά.
Τώρα δικό σας το καρπούζι και το μαχαίρι αν λάβατε σοβαρά την πρόταση. Αλλά νομίζω οτι το φόρουμ με μένα ή χωρίς εμένα ωριμάζει σιγά σιγά.
Πιστός, σε όλα τα forum που έχω συμμετάσχει και συμμετέχω, το να σβήσεις τις δημοσιεύσεις σου, είναι αυτόματος αποκλεισμός από το forum. Αυτό που έκανες, είναι σαν να προσβάλλεις όλους όσους με τους οποίους συζήτησες σε αυτό τον χώρο.

Εαν είχες πρόβλημα με τον tactical, έπρεπε να πατήσεις το δεξιά κάτω κουμπάκι με την ένδειξη ! όπου μπορείς να αναφέρεις κάποια δημοσίευση/χρήστη και να πείς γιατί τον αναφέρεις στους συντονιστές. Η απλά να έστελνες ένα PM σε κάποιον συντονιστή σχετικά με την συμπεριφορά του συγκεκριμένου.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την παραμονή σου, και έθεσα το θέμα λόγω της συμπεριφοράς που έδειξες με το σβήσιμο των αναρτήσεών σου. Από εκεί και πέρα, εγώ δέχομαι τις εξηγήσεις σου. Αρκεί να μην κάνεις κάτι ανάλογο, μιας και τώρα δεν μπορεί να σβηστεί καμμία ανάρτηση.
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
Πιστός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: 17 Μάιος 2009 07:24
Όνομα Ιστότοπου: Πιστός
Επικοινωνία:

Όπως λες και εσύ δεν μπορώ να ξανακάνω το ίδιο λάθος και να το θελήσω. :whistle:
http://mediaserver.otenet.gr/ecclesia

Για όλους έχει ο Θεός.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Darkchilde έγραψε:Όταν κάποιο μέλος αποκλείεται από το συγκεκριμένο forum, καλό θα ήταν να γράφεται από κάτω ή να έχει κάποιο Avatar όπου να γράφει "banned".
Συμφωνώ κι εγώ με αυτό. Μάλιστα το θεωρώ απαραίτητο. Συν τοις άλλοις επειδή οι αναρτήσεις των αποκλεισμένων μελών δεν πρόκειται να σβηστούν. Να μην φαίνεται λοιπόν ότι επιτρέπουμε να εκφράζονται έτσι εδώ μέσα.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Συγχαρητήρια στον "Γιατρό του ΙΚΑ", που έγινε συντονιστής!
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
Ευθύμης
Δημοσιεύσεις: 3332
Εγγραφή: 18 Αύγ 2009 01:08
Όνομα Ιστότοπου: -

Υπάρχει κάτι που θεωρώ ότι αν έμπαινε, θα έκανε το φόρουμ πιο λειτουργικό: Δε φαίνεται πουθενά ποιοι είναι συνδεδεμένοι. Φυσικά υπάρχει η επιλογή να μπεις και να φαίνεσαι αποσυνδεδεμένος αλλά τότε μπορείς να εμφανίζεσαι ως κρυφός. Παράδειγμα (στο περίπου):

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 5 μέλη σε σύνδεση: 3 φανεροί και 2 κρυφοί (και από κάτω να φαίνονται τα ονόματα όσων μπαίνουν φανερά).

Τι λέει η διαχείριση; Το θεωρείτε σκόπιμο;
Η αθεΐα δεν είναι το παν αλλά είναι μια καλή αρχή.
Απάντηση