Λίγο σκληρή, αλλά καλοπραίρετη κριτική για το forum

Εδώ μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας για το φόρουμ καθώς και προτάσεις για τη δομή και τη λειτουργία του.
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

ktinos έγραψε:...Προσωπικά πιστεύω πως είμαι σφάλμα της φύσης, εξάλλου την ίδια γνώμη έχει και ο φίλος μου ο Άναρχος. ...
Από που προέκυψε η σκέψις σου ότι έχω αυτήν την γνώμη για το άτομό σου;
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
ktinos
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 17:06
Όνομα Ιστότοπου: -

Φίλε breadfan Το μυαλό είναι για να επεξεργάζεται δεδομένα. Αυτά θα τα βρεις στα ένστικτα και στις αίσθησης όχι στο μυαλό.
ktinos
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 17:06
Όνομα Ιστότοπου: -

Άναρχε φίλε μου έχω αναπτυγμένη διαίσθηση έχω κάνει λάθος?
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Θα ήμουν αφελής (τουλάχιστον) εάν από τις πέντε λέξεις που ανταλλάξαμε, στο νήμα της αυτοσυστάσεώς σου, έβγαζα συμπεράσματα για το ποιόν σου.
Ναι φίλε μου, κάνεις λάθος.
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
arpcnet
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 12 Δεκ 2010 21:52
Όνομα Ιστότοπου: -

Φιλικούς χαιρετισμούς στον "Κέλσος",

έχεις πολλά ενδιαφέροντα σημεία στο σκεπτικό σου που αξίζουν μεγαλύτερης προσοχής απ' όλους.

Έχεις ακόμα περισσότερα σημεία που θα έπρεπε ήδη να έχουν βάλει σε σκέψεις αρκετούς. Εκτιμώ ότι αυτό θα συμβεί, τουλάχιστον από όσους δεν έχουν παρωπίδες ή εμμονές.

Καλή συνέχεια σε ότι γράψεις.
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Off Topic
Πολλές φόρες η μοναξιά δημιουργεί παραισθήσεις.

Κτήνος αφού αποκάλεσες φίλο σου τον Άναρχο, δώσε και λίγο βάση στην παρακίνηση του και προσπάθησε να διαβάσεις Επίκουρο, νομίζω θα σε βγάλει από πολλά φανταστικά αδιέξοδα.

Μην απορρίπτεις τόσο εύκολα.

Μπορεί να μην είναι για σενα σεβαστός ο Άναρχος, άκουσε τον όμως.


Πήγα πίσω στο αυτοσυστηθείτε σου και το διάβασα, δεν παίρνω το μέρος του Άναρχου, αλλα πολύ βαρύγδουπος μου φαίνεσαι ξαφνικά.
Μήπως έχεις λογαριασμό με άλλο όνομα και τα μπέρδεψες?


Ασπσνετ , γεια σου όπως σαφώς δεν πρόσεξες ο Κέλσιος είναι πολύ παλιός και ίσως δεν παρακολουθεί το θέμα
Εμείς όμως είμαστε ξάγρυπνοι φίλε μου ή τουλάχιστον προσπαθούμε να είμαστε, εξάλλου μόνο αυτό μας εχει μείνει.

Καλή αντάμωση
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
ktinos
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011 17:06
Όνομα Ιστότοπου: -

Και σεβαστός είναι και φίλος μου για αυτό και κάνω πλάκα μόνο εσύ παρεξηγήθηκες
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

ktinos έγραψε:Και σεβαστός είναι και φίλος μου για αυτό και κάνω πλάκα μόνο εσύ παρεξηγήθηκες

:whistle: :violin: :facepalm: :big-band: :band-singer: :Drums: :harp: :piano:





Θέμα δημοσίευσης: Re: Λίγο σκληρή, αλλά καλοπραίρετη κριτική για το forum : brrr :






.
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Απάντηση