Διακοπή λειτουργίας forum λόγω συντήρησης

Εδώ βρίσκονται οι κανονισμοί συζήτησης και εδώ αναρτώνται ανακοινώσεις σχετικές με το φόρουμ και τα μέλη του.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
adonle
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010 17:46

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 20/1/2020, η λειτουργία του forum θα διακοπεί στις 18:30 και για κάποιες ώρες για αναβάθμιση και συντήρηση.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση,

Η Γραμματεία της Ένωσης Αθέων.
I don't want to believe, I want to know. But at the same time, I can bear not to know.
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

καλημέρα, το βάζω εδώ για να το δει όποιος ασχολείται, δε φαίνεται να δουλεύουν οι ομάδες χρηστών (δε βλέπω τίποτα άλλο πέρα από τα εντελώς δημόσια).
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
Ατίθασος Γιός
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: 03 Ιαν 2010 09:59
Όνομα Ιστότοπου: -

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Η αναβάθμιση βρίσκεται σε εξέλιξη.
Όταν ολοκληρωθεί, οι χρήστες θα ενημερωθούν με νέο μήνυμα στο παρόν νήμα.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Don't need no time for prayer, don't save no knee-pads for me up there
If your head's alright, you don't need binoculars to see the light
You don't need no miracle vision, Bet your life you don't need religion
"Lemmy"
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

Ερώτηση από επαγγελματικό ενδιαφέρον: Ήταν λόγω των vulnerabilities που ανακαλύφθηκαν πριν κάμποσο καιρό?
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
Άβαταρ μέλους
dotplan
Δημοσιεύσεις: 1036
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010 17:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Επικοινωνία:

Όχι, κάνουμε αναβάθμιση σε πολύ νέα έκδοση. Είμαστε πάντα patchαρισμένοι.

Δυστυχώς πρέπει να αλλάξουμε πολλά πράγματα στο backend, και μετά να βάλουμε το καινούριο theme.
They are finite and we are unbound, undivided.
Άβαταρ μέλους
dotplan
Δημοσιεύσεις: 1036
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010 17:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Επικοινωνία:

noxteryn έγραψε: 21 Ιαν 2020 12:53 Ερώτηση από επαγγελματικό ενδιαφέρον: Ήταν λόγω των vulnerabilities που ανακαλύφθηκαν πριν κάμποσο καιρό?
Είσαι ο Nox;
They are finite and we are unbound, undivided.
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

Χαχα, μου φαίνονται κάπως αστείες αυτές οι δύο απαντήσεις σε συνδυασμό. Ναι, προφανώς είμαι o noxteryn.

Thanks telling me, απλώς είχα περιέργεια, έχω δει κάμποσα phpBB fora να κλείνουν τον τελευταίο καιρό, και αναρωτιόμουν μήπως ήταν γι'αυτό.
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
Άβαταρ μέλους
dotplan
Δημοσιεύσεις: 1036
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010 17:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Επικοινωνία:

noxteryn έγραψε: 21 Ιαν 2020 16:12 Χαχα, μου φαίνονται κάπως αστείες αυτές οι δύο απαντήσεις σε συνδυασμό. Ναι, προφανώς είμαι o noxteryn.

Thanks telling me, απλώς είχα περιέργεια, έχω δει κάμποσα phpBB fora να κλείνουν τον τελευταίο καιρό, και αναρωτιόμουν μήπως ήταν γι'αυτό.
Παντελώς άσχετες μεταξύ τους, απλά έχω μεγαλώσει Αργυρούπολη και υπάρχει περίπτωση να γνωριζόμαστε.
They are finite and we are unbound, undivided.
Άβαταρ μέλους
noxteryn
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: 02 Απρ 2010 15:40
Όνομα Ιστότοπου: noxteryn
Τοποθεσία: Αργυρούπολη
Επικοινωνία:

Off Topic
Μπορεί, αλλά highly unlikely. Δεν είμαι και το πιο κοινωνικό άτομο. Επίσης, δεν υπάρχουν πολλοί Ιάπωνες στην Αργυρούπολη, οπότε αν είχαμε γνωριστεί, λογικά θα με θυμόσουν.
"The irony of the Information Age is that it has given new respectability to uninformed opinion."
politikopoihmenos
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 08 Αύγ 2019 11:14
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα

Καλησπέρα
Πότε υπολογίζεται οτι το φόρουμ θα επαναλειτουργήσει στην πλήρης του μορφή με τα θέματα που είναι προσβάσιμα στα μέλη του μόνο όπως η ΜΗΣ Γενικές συζητήσεις Ένωσης κλπ;
Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
dotplan
Δημοσιεύσεις: 1036
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010 17:49
Όνομα Ιστότοπου: -
Επικοινωνία:

politikopoihmenos έγραψε: 09 Φεβ 2020 15:15 Καλησπέρα
Πότε υπολογίζεται οτι το φόρουμ θα επαναλειτουργήσει στην πλήρης του μορφή με τα θέματα που είναι προσβάσιμα στα μέλη του μόνο όπως η ΜΗΣ Γενικές συζητήσεις Ένωσης κλπ;
Ευχαριστώ
Τα περισσότερα πρέπει να είναι εντάξει. Αν δεν βλέπετε κάτι, παρακαλώ στείλτε μου pm να διορθωθεί.
They are finite and we are unbound, undivided.
Απάντηση