Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 1 Δημοσίευση ] 

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Δεκ 2014 17:10
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Δεκ 2014 17:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Όνομα Ιστότοπου:
Αόρατη Μελάνη
Τι θα λέγατε να συγκεντρώναμε κάπου όλα τα περιστατικά που πέφτουν στην αντίληψή μας;
Πήρα αφορμή από ένα ποστ στο φέισμπουκ.

Παράθεση:
Enea Qazimi Η υπερβολικη ειλικρινεια σκοτωνει!
24 λεπτά · Μου αρέσει! · 2
Edward McAleister Σε συγκεκριμενο ποστο σε ενα χωριο που κανει κουμαντο μητροπολιτης, ζητησαν θρησκευομενοι να μη δουλεψω εγω επειδη ειμαι αθεος και ενα ακομα παιδι επειδη ειναι μουσουλμανος. Μονο αυτο. Δε το διαλαλω απο δω και απο εκει χωρις λογο βεβαια, εκτος αν ερωτηθω η καποιος προσπαθει να μου επιβαλει κατι σχετικο και δεν υπαρχει λογος/νοημα.
23 λεπτά · Μου αρέσει! · 2
Byron Krousos Εγω ειχα κλεισει μια μπιζνα με τον διαβολο, αλλα τελευταια στιγμη χαλασε γιατι του ειπα πως δεν πιστευω στην υπαρξη του
21 λεπτά · Μου αρέσει! · 4
Ιωσηφ Βησσαριωνας Σταλινοπουλος 5μηνη συμβαση πολιτικο προσωπικο σε μητροπολη και μετα απο 2 μηνες που πηγε η κουβεντα στην πιστη και ειπα δεν πιστευω αλλαξαν συμπεριφορα και περισσοτερο πηξιμο που στην αρχη ηταν χαλαρα,μονο αυτο
20 λεπτά · Μου αρέσει!
Eleni Hitomi Maiko Δεν τα λέμε αυτά στην δουλειά. Εκτός κ αν θες να σε κοιτάζουν λες κ κάνεις θυσίες στον βελζεβουλ...
18 λεπτά · Μου αρέσει! · 3
Anthony Anaton εγώ στο εργαστήριο έχω κολλήσει αυτό πίσω απο τη πόρτα
δε το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα
http://upload.wikimedia.org/.../Touched_by_His_Noodly...
11 λεπτά · Μου αρέσει!
Argiris Jason Nakos Δυστυχώς φίλε μου ο μεσαίωνας δεν εχει παρέλθει τελειως. Καλο ειναι να μην τα λες τις αντιλήψεις σου απο την στιγμη που κρεμμεσαι εργασιακά απο αυτούς.
6 λεπτά · Μου αρέσει!
Αλέξανδρος Κεντάκας Ναι. Με πήραν χαμπαρι στον αγιασμό νέου καταστήματος, που δεν εκανα τον σταυρό μου, κι όταν ο παππάς μου ζήτησε να ψαλλω μαζί του, του είπα πως ξέρω μονο το ρεφραίν. Στο θέμα μας - δεν χρησιμοποιήθηκε ως αιτία, αλλά δεν είχα δώσει κανένα δικαιωμα. Απο την στιγμή μονο που συζητήθηκε το θρησκευτικό, πάγωσαν οι σχέσεις μας, και σε μια δυο μέρες ήρθε και η απόλυση.
4 λεπτά · Μου αρέσει!
Αόρατη Μελάνη Ε λοιπόν είναι η πρώτη φορά που ακούω τέτοια περιστατικά. Θα ήταν χρήσιμο να τα συγκεντρώναμε όλα κάπου, σαν ένα είδος αναφοράς, έστω και χωρίς αποδεικτικά στοιχεία (γιατί προφανώς δεν θα σου πουν ότι γι' αυτό σε απέλυσαν ή ότι γι' αυτό δεν σε πήραν). Μια ανεπίσημη έκθεση - θα είχε ενδιαφέρον.
1 λεπτό · Μου αρέσει! · 1
Dionisis Kamarinos σε απέλυσαν ;

Κορυφή
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 1 Δημοσίευση ] 

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση