Απορία: χρονικό όριο επεξεργασίας αναρτήσεων

Σύντομοι οδηγοί για το πως γίνονται συγκεκριμένες ενέργειες στο φόρουμ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Beautiful Loser
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 20 Οκτ 2010 23:06
Όνομα Ιστότοπου: -

Επεξεργασια των προυπαρχουσων καταχωρισεων των χρηστων απο τους χρηστες δεν υφισταται ?

Σε ορισμενα νηματα δεν μπορω να επεξεργαστω τις καταχωρισεις μου.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Παλιότερα η επεξεργασία ήταν ελεύθερη, επειδή όμως γινόταν κατάχρηση (ένας χρήστης έφτασε στο σημείο να σβήσει όλες τις παλιές αναρτήσεις του, και με πολύ αγώνα κατάφερα εγώ - που τότε ήμουν διαχειρίστρια - να αποκαταστήσω μερικές), αποφασίστηκε να μπει χρονικό όριο στη δυνατότητα επεξεργασίας αναρτήσεων.

Δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή πόσο είναι, νομίζω μισή ώρα (θα το ψάξω και θα σου πω, εκτός κι αν με προλάβει κανένας άλλος). Έτσι προλαβαίνεις να ξαναδιαβάσεις το σχόλιό σου και να διορθώσεις τυχόν ορθογραφικά λάθη ή να προσθέσεις κάτι που ξέχασες, αλλά δεν μπορείς να ξαναγυρίσεις π.χ. την άλλη μέρα και να αλλάξεις το περιεχόμενο (όταν αυτό έχει ήδη διαβαστεί κι έχουν δοθεί ενδεχομένως και απαντήσεις).

Οι μόνοι που μπορούν να επεξεργαστούν αναρτήσεις μετά από τη μισή ώρα είναι οι συντονιστές και διαχειριστές του φόρουμ.

ΕΔΙΤ (εντός πενταλέπτου :P αν κι εγώ έχω δικαιώματα διαχειρίστριας, επειδή διαχειρίζομαι τις ομάδες των μελών): Πράγματι, το όριο είναι 30 λεπτά. Ο χρονικός περιορισμός στην επεξεργασία των αναρτήσεων προτάθηκε και συζητήθηκε εδώ, στις "απόψεις μελών".
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Απάντηση