Γεια σας

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
politikopoihmenos
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 08 Αύγ 2019 11:14
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα

Καλησπέρα σας,

Είμαι και εγώ ενας άθεος ο οποίος αποφάσισε να ενταχθεί στο φόρουμ. Με ενδιαφέρουν αρκετά οι δράσεις της ένωσης σχετικά με την θρησκεία και ανυπομονώ για τις δικαστικές αποφάσεις που εκκρεμούν. Θα ήθελα να προσπαθήσω και εγώ να ζωντανέψει το φόρουμ καθώς το θεωρώ κρίμα γιατί δεν υπάρχει άλλο παρόμοιο που να μιλάει για την Αθεΐα. Είμαι στην διάθεση σης για ιδέες και για συζητήσεις και ελπίζω σύντομα να ενταχθώ και στην ένωση και επισήμος ως μέλος.

Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
Υακίνθη
Δημοσιεύσεις: 1356
Εγγραφή: 30 Οκτ 2012 09:12
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς ήρθες!
Άβαταρ μέλους
Ατίθασος Γιός
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: 03 Ιαν 2010 09:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς ήλθες κι από δω.

Πότε αλήθεια σκοπεύεις να ενταχθείς και στην ένωση;
Έχεις μια ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα και να το κάνεις το Σάββατο ;) :
viewtopic.php?f=111&t=8331
Don't need no time for prayer, don't save no knee-pads for me up there
If your head's alright, you don't need binoculars to see the light
You don't need no miracle vision, Bet your life you don't need religion
"Lemmy"
politikopoihmenos
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 08 Αύγ 2019 11:14
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Αθήνα

Ατίθασε Γιε δυστυχώς έχω πολύ περιορισμένο χρόνο αυτήν την περίοδο και το Σάββατο αν και θα ήθελα πολύ δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ. Ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να μπορέσω
Arkana1900
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: 13 Δεκ 2017 01:42
Όνομα Ιστότοπου: -

politikopoihmenos έγραψε:Ατίθασε Γιε δυστυχώς έχω πολύ περιορισμένο χρόνο αυτήν την περίοδο και το Σάββατο αν και θα ήθελα πολύ δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ. Ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να μπορέσω
Λες πως το Facebook είναι το πιο δημοφιλές μέσο.Ξεχνάς πως υπάρχει και το Twitter και μάλιστα στο Twitter μπορείς να κάνεις εξίσου καλές θεολογικές, φιλοσοφικές κτλ συζητήσεις με το Facebook.
Απάντηση