Γεια σας, μόλις γράφτηκα.

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Γιάννης Χιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 26 Αύγ 2015 14:25
Όνομα Ιστότοπου: -

Γεια σας

Με λένε Γιάννη Χιώτη, είμαι 32 ετών, μένω στην Αθήνα και είμαι ποδηλάτης courier.
Περιληπτικά, βαπτίστηκα χριστιανός, στο δημοτικό πήγαινα συνέχεια κατηχητικό,στο γυμνάσιο τα αγαπημένα μου μαθήματα ήταν θρησκευτικά,φυσική και μαθηματικά και στο λύκειο φυσική και μαθηματικά σκέτο.Ήμουν αδιάφορος με την θρησκεία μέχρι που είδα την ομάδα στο fb πριν από ένα μήνα.Η δική μου τοποθέτηση είναι άθεος δηλαδή είμαι σίγουρος για την ανυπαρξία όλων των θεοτήτων. :)
Άβαταρ μέλους
truleysi
Δημοσιεύσεις: 1367
Εγγραφή: 14 Απρ 2012 23:36
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλωσόρισες Γιάννη.
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς μας ήρθες. Κάνε καμιά βόλτα στα πέριξ, κι έπειτα, αφού εγκλιματιστείς λιγάκι, μοιράζεσαι τις σκέψεις και ιδέες σου. ;)
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
Γιάννης Χιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 26 Αύγ 2015 14:25
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς σας βρήκα. Αυτό κάνω ,θέλω κυρίως να διαβάσω τι έχετε ήδη γράψει για να μην επαναλαμβανόμαστε. Μια συζήτηση για ένα ντοκιμαντέρ μου τράβηξε το ενδιαφέρον...
Άβαταρ μέλους
spylab
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 13:14
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Γλυφαδα

:text-welcomeconfetti:
Minds are like para-chutes. They only function when open.
csar
Δημοσιεύσεις: 1695
Εγγραφή: 23 Σεπ 2012 08:00
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Wien (Osterreich)

Καλώς ήρθες, Γιάννη!
"Atheism: A non-prophet organization." (George Carlin)
Απάντηση