Καλησπέρα! αυτη είναι η μικρη μου ιστορία. ..

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Άβαταρ μέλους
cornel
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 19 Αύγ 2014 16:24
Όνομα Ιστότοπου: -

post back to back...για να μην φανώ πολυλογού :D

@svoin...
svoin έγραψε:Ο Αριστοτέλης γενικά για να ξέρεις έχει φιάξει ένα σκιάχτρο για το τι είναι ένας άθεος και το χτυπάει συνεχεια. Λέει "απλα λεω" και χτυπάει με την μαγκούρα το σκιάχτρο του ενώ οι άθεοι τον κοιτάνε πίσω από τον φράχτη και του φωνάζουνε "Ε Αριστοτέλη, εδώ εδώ είμαστε"
:lol: :lol: :lol: - πολύ αστεία εικόνα!!!

Κάτι παίζει που αλήθεια δεν θα ήθελα να ανακατευτώ , μιας και δεν ξέρω κανέναν.

Θα πω όμως κάτι που είδα απο μόνη μου... Ο αριστοτέλης με μπερδεύει λίγο με αυτά που λέει...κοιτάω αριστερά δεξιά να βρω τον εχθρό( :lol: ) ...αλλά αυτό...
aristotelis_1 έγραψε:η αληθεια ειναι οτι εστελνα πολλα πμ ειδικα στις αρχες η σε καποιους που γραφανε κατι και μετα το κραξιμο που εφαγα και για αυτο το σταματησα ναι οκ ορισμενοι δεν θελουν να κανουν συζιτηση με καποιον σε πμ αλλα αρκουνται να τα λενε δημωσιος και ασ μην παιρνουν ποτε απαντησεις
απλα ο λογος που εστελνα πμ ηταν ο εξης
το να λεμε οτι απορια εχουμε στο φορουμ ειναι κουραστικο [και πως το λεει ενας σβοιν και ενας τασσος τρολ? ναι ετσι τρολ]
και θεωρισα πως ειναι ποιο καλο να σε ρωτησω την απορια μου απο το να το πω δημωσιος
... δεν ακούγεται παράλογο!!! Ειρήνη υμίν!!!!

p.s : πραγματικά δεν θέλω να ανακατευτώ , μην το εκλάβει κανείς σαν να παίρνω κάποιου το μέρος! αν υπάρχουν μέρη - γιατί ούτε αυτό το έχω καταλάβει!! ... και βασικά δεν θα ήθελα και να το καταλάβω!
Το υψηλότερο σημείο σε μια εκκλησία δεν είναι ο σταυρός αλλά το αλεξικέραυνο. Μια ειρωνεία της φυσικής στη μεταφυσική…
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

δεν πειραζει μην καταλαβεις αστο δεν αξιζει
παντος γραφεις αρκετα καλα και σωστα
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
cornel
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 19 Αύγ 2014 16:24
Όνομα Ιστότοπου: -

:D
Το υψηλότερο σημείο σε μια εκκλησία δεν είναι ο σταυρός αλλά το αλεξικέραυνο. Μια ειρωνεία της φυσικής στη μεταφυσική…
Αγνωστικιστής
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2016 14:16
Όνομα Ιστότοπου: -

Η ιστορία σου ήταν μικρή αλλά ωραία!
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

η κοπελα αυτη πραγματικα λειπει απο το φορουμ πολυ σωστη ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ και απο τα ελαχιστα ατομα που δεν με βρισανε :D
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Απάντηση