Κόκκινη Τζιχάντ

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Κόκκινη Τζιχάντ
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: 28 Ιουν 2009 18:30
Όνομα Ιστότοπου: -

Γεια σας, με λένε Γιώργο και είμαι καλά.

Μέχρι τα 12-13 μου πάνω κάτω πίστευα, όπως όφειλε να κάνει κάθε καλό παιδάκι της ηλικίας αυτής. Οι γονείς μου δεν έδειχναν να ασχολούνται, στην εκκλησία πηγαίναμε μόνο στην ανάσταση. Ναι, ήμουν απ' αυτούς που όταν η Βασούλα στην έκτη δημοτικού είπε στο μάθημα των θρησκευτικών "εδώ να φανταστείτε κυρία υπάρχουν άτομα που πηγαίνουν στην εκκλησία μόνο χριστούγεννα και πάσχα", ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί επειδή εγώ πήγαινα τις μισές φορές από το επίσημο κατώτατο όριο.

Μέχρι που κάπου τότε ο πατέρας μου μου δήλωσε ορθά κοφτά ότι δε πιστεύει σε θεούς και πνεύματα. Μετά το αρχικό σοκ και 2-3 χρόνια επεξεργασίας των καινούριων δεδομένων αποφάσισα πως κι εγώ είμαι άθεος. Ήμουνα και μεταλάς -οπότε το Θεό δεν τον είχα και σε μεγάλη εκτίμηση- επομένως οι συνθήκες ήταν ευνοϊκές.

Στα 21 μου έγινα και κομμουνιστής, οπότε το γλυκό έδεσε.

Πλησιάζοντας στα 26 παλεύω να τελειώσω τη σχολή που είχα κάποτε παρατήσει, και σύμφωνα με το βιογραφικό μου ασχολούμαι με υπολογιστές (γραφιστική και προγραμματισμός), μουσική (και επαγγελματικά κατά καιρούς), πολιτική βεβαίως, ταινίες, βιβλία και άλλα πολλά.

Απορίες δεκτές, αλλά αν επικρίνετε το αβατάρ και το νικνέιμ μου η οργή του Αλλάχ θα πέσει στα κεφάλια σας.
Ξύπνησαν πάλι οι άθλιες σκουριασμένες ορδές / λυσσασμένες θρησκείες πατρίδες οικογένειες / σκούζουν και σφάζονται για ένα καλύτερο χθες / μα οι σημαίες τους ανεμίζουν βρωμερές και νικημένες
Άβαταρ μέλους
breadfan
Δημοσιεύσεις: 1722
Εγγραφή: 20 Ιουν 2009 03:16
Τοποθεσία: Πάτρα

Γεια σου Γιώργο που είσαι καλά.

(Έτσι θα την τελειώσεις τη σχολή; Όταν ποστάρεις στο φόρουμ στις 4 και τέταρτο το πρωί; Ή μήπως κάνεις διάλειμμα από το διάβασμα;) :naughty:

Καλά ρε, άβαταρ είναι αυτό που έχεις; Για να μην πω για το νικνέιμ σου...

Βασικά τον Αλλάχ τον έχω πλακώσει στις μάπες κάμποσες φορές, και κωλώνει να ρίξει την οργή του στο κεφάλι μου. Να απειλούσες με την οργή π.χ. του Halford, μάλιστα, διότι ο τύπος είναι θεός! (Και το ότι είναι και θεός και γκέι, λέει πολλά...)

Και δε μου λες, τι πα να πει "ήμουνα" μεταλάς;
Οὐκ ἄρα τὸ θεοφιλὲς ὅσιόν ἐστιν, ὦ Εὐθύφρων, οὐδὲ τὸ ὅσιον θεοφιλές, ὡς σὺ λέγεις, ἀλλ᾽ ἕτερον τοῦτο τούτου.
Άβαταρ μέλους
Κόκκινη Τζιχάντ
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: 28 Ιουν 2009 18:30
Όνομα Ιστότοπου: -

breadfan έγραψε:Και δε μου λες, τι πα να πει "ήμουνα" μεταλάς;
Τώρα είμαι ρεμπέτης μεταλάς. 8-)
Ξύπνησαν πάλι οι άθλιες σκουριασμένες ορδές / λυσσασμένες θρησκείες πατρίδες οικογένειες / σκούζουν και σφάζονται για ένα καλύτερο χθες / μα οι σημαίες τους ανεμίζουν βρωμερές και νικημένες
Άβαταρ μέλους
mpamiatzis
Δημοσιεύσεις: 994
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2009 00:47
Όνομα Ιστότοπου: μαθήματα σκέψης
Επικοινωνία:

οι μεταλαδες γουσταρουν σατανα γιατι ειναι και ο πρωτος μαγκας????
http://mpamiatzis.blogspot.com
Οι μέρες αποφράδες με ξόρκισαν παπάδες
κι αμαρτωλό με βγάλανε και βλάσφημο
Κι εγώ να καταπίνω Τιτανικός θα γίνω
να σας βυθίσω στο στερνό μου χάσιμο
Ότι ενθάδε κείμεθα Ο ξείν' αγγέλειν
κι απολωλότες είμεθα απ' την αγέλην
Άβαταρ μέλους
Σίσυφος
Δημοσιεύσεις: 1027
Εγγραφή: 18 Απρ 2009 18:35
Όνομα Ιστότοπου: Youtube Channel
Επικοινωνία:

:lol: LOL
Άβαταρ μέλους
Κόκκινη Τζιχάντ
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: 28 Ιουν 2009 18:30
Όνομα Ιστότοπου: -

mpamiatzis έγραψε:οι μεταλαδες γουσταρουν σατανα γιατι ειναι και ο πρωτος μαγκας????
Βεβαίως, αλλά όλα οφείλονται σε μια παρεξήγηση, μιας και ο Θεός της παλαιάς διαθήκης είναι σαφώς πιο κακός από το διάβολο.
Ξύπνησαν πάλι οι άθλιες σκουριασμένες ορδές / λυσσασμένες θρησκείες πατρίδες οικογένειες / σκούζουν και σφάζονται για ένα καλύτερο χθες / μα οι σημαίες τους ανεμίζουν βρωμερές και νικημένες
Απάντηση