L3o ΧΞΣ

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
L3o ΧΞΣ
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009 22:02
Όνομα Ιστότοπου: JudgeDred13
Επικοινωνία:

Γεια χαρά!Don't let my name fool u,δεν είμαι σατανιστής,άθεος είμαι,απλά έχω αυτό το nick από πολύ παλιά και το χρησιμοποιώ παντού.Μερικοί ίσως με ξέρετε απ'το youtube (www.youtube.com/user/JudgeDred13),από 'κει άλλωστε βρήκα το φόρουμ,απ'τον urfurshlaag...Τι άλλο να σας πω,φανατικός εχθρός κάθε μορφής οργανωμένης θρησκείας,αναρχοσοσιαλιστής,καμμένος γκοθάς,μπείτε στο youtube channel μου για περισσότερα (ενδιαμέσω πολλών ενδιαφερόντων σχολίων από εθνίκια,σε στυλ "αναρχοφασίστα","άπλυτε","ανθέλληνα","προδότη","θολοκουλτουριάρη" και λοιπές χαριτωμενιές ;-)) :-)

That's all,folks!

...4 now,at least.
"Όσο θα έχουμε έναν αφέντη στον ουρανό,θα είμαστε δούλοι στη γη" (Michail Bakunin)
dtango
Αποκλεισμένος
Δημοσιεύσεις: 2117
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:56
Όνομα Ιστότοπου: Dispute of a man with his Ba
Τοποθεσία: Καλύβια (7ος όροφος!)
Επικοινωνία:

L3o ΧΞΣ έγραψε:Γεια χαρά!Don't let my name fool u,δεν είμαι σατανιστής,άθεος είμαι
:text-welcomewave:
"Culture is memory", Yuri Lotman, 1922 - 1993, Ρώσος Σημειολόγος και Κουλτουρολόγος
svoin
Δημοσιεύσεις: 3074
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 21:55
Όνομα Ιστότοπου: -

kalos irthes re "αναρχοφασίστα","άπλυτε","ανθέλληνα","προδότη","θολοκουλτουριάρη"
Άβαταρ μέλους
DrR
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2009 21:42
Όνομα Ιστότοπου: Doctor Reason
Επικοινωνία:

Να συμπληρώσω ότι ο L3o ΧΞΣ διαθέτει πισίνα και είναι tolerant (ΥΤ inside joke).
Άβαταρ μέλους
L3o ΧΞΣ
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009 22:02
Όνομα Ιστότοπου: JudgeDred13
Επικοινωνία:

DrR έγραψε:Να συμπληρώσω ότι ο L3o ΧΞΣ διαθέτει πισίνα και είναι tolerant (ΥΤ inside joke).

Ξέχασες και το τζετ που μου πήρε ο Σόρρος!Αναγνωρίσθηκε ο Αγών μου δια την επικράτηση του εβραιοσιωνισμού :-P
"Όσο θα έχουμε έναν αφέντη στον ουρανό,θα είμαστε δούλοι στη γη" (Michail Bakunin)
Άβαταρ μέλους
breadfan
Δημοσιεύσεις: 1722
Εγγραφή: 20 Ιουν 2009 03:16
Τοποθεσία: Πάτρα

Τιιιιι;

Πήρε και σε σένα ο Σόρος τζετ;

Δεν το πιστεύω! Αφού του το είχα πει (όταν μου είχε πάρει το δικό μου), να σταματήσει, γιατί καρφωνόμαστε. Άσε που στα Εξάρχεια υπάρχει πια πρόβλημα, θέλω τουλάχιστον μισή ώρα να το παρκάρω κάθε φορά. Τι τραβάμε ρε γαμώτο κι εμείς οι Εβραιοσιωνιστές...

Καλωσόρισες στο forum. Να υποθέσω ότι είσαι και υποχθόνιος Νεφελίμ, σωστά;
Οὐκ ἄρα τὸ θεοφιλὲς ὅσιόν ἐστιν, ὦ Εὐθύφρων, οὐδὲ τὸ ὅσιον θεοφιλές, ὡς σὺ λέγεις, ἀλλ᾽ ἕτερον τοῦτο τούτου.
Άβαταρ μέλους
L3o ΧΞΣ
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009 22:02
Όνομα Ιστότοπου: JudgeDred13
Επικοινωνία:

breadfan έγραψε:Τιιιιι;

Πήρε και σε σένα ο Σόρος τζετ;

Δεν το πιστεύω! Αφού του το είχα πει (όταν μου είχε πάρει το δικό μου), να σταματήσει, γιατί καρφωνόμαστε. Άσε που στα Εξάρχεια υπάρχει πια πρόβλημα, θέλω τουλάχιστον μισή ώρα να το παρκάρω κάθε φορά. Τι τραβάμε ρε γαμώτο κι εμείς οι Εβραιοσιωνιστές...

Καλωσόρισες στο forum. Να υποθέσω ότι είσαι και υποχθόνιος Νεφελίμ, σωστά;
Φυσικά!Δραπέτευσα από την κοίλη γη και ήρθα εδώ για να κάνω τρέλες με τον Πολέμαρχο!
"Όσο θα έχουμε έναν αφέντη στον ουρανό,θα είμαστε δούλοι στη γη" (Michail Bakunin)
Απάντηση