svoin (Γεια σας !)

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
svoin
Δημοσιεύσεις: 3074
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009 21:55
Όνομα Ιστότοπου: -

υποθέτω αυτό θα έπρεπε να είναι το πρώτο post μου αλλα κάλιο αργά παρα ποτε !


είμαι 20 χρόνον και άθεος από τα 14-15, αν και πριν πίστευα γιατί αυτό ήταν το αναμενόμενο, δεν το είχα πολύ σκεφτεί ποτε. επίσης το γεγονός ότι στην οικογένεια ήταν πολύ χαλαρή έως αβιαφορι με το θέμα θρησκείας βοηθησε κάπως :P
Άβαταρ μέλους
ellinaki
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 07:56
Όνομα Ιστότοπου: Το ελληνάκι
Επικοινωνία:

Καλώς ήρθες Svoin. :clap:

Σχετικά και με το ερώτημά σου για τα greeklish, καλό θα ήταν να αποφεύγονται. Άλλωστε καλύτερα να το παλέψεις με ανορθόγραφα ελληνικά, παρά με greeklish. Εμένα τουλάχιστον πιο πολύ μου βγάζουν μάτι τα τελευταία.
Life is hard? Compared to what?!?
Άβαταρ μέλους
ntoreMy
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 26 Απρ 2009 12:53
Όνομα Ιστότοπου: -

Ελληνάκι κι εγώ αντιμετωπίζω θέμα γιατί το πληκτρολόγιο μου είναι γερμανικό και ντρέπομαι κάθε φορά που δημοσιεύω και έχει ένα κάρο λάθη. Βέβαια για να κάτσω και να βρίσκω ένα ένα τα σωστά πλήκτρα θέλει επιμονή και υπομονή που μερικές φορές δεν έχω. Άσε την περίπτωση που είμαι στο γραφείο και πρέπει να γράψω βιαστικά γιατί απαγορεύεται(και καλά)να κάνω ιδιωτική χρήση. Μου έρχεται να στέλνω άλλες 3 δημοσιεύσεις μετά για να ζητάω συγνώμη και να διορθώνω τα λάθη... αλλά αν όντως δεν το βρίσκεις ενοχλητικό με κάνεις και νιώθω πολύ καλύτερα!
Και ες αύριον τα σπουδαία...
Άβαταρ μέλους
Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: 15 Απρ 2009 12:32
Όνομα Ιστότοπου: -

Και εγώ μόνο τα πολύ χοντρά λάθη του στυλ γραφω ωτη νανε εντοπίζω. Αν δεν είχα και το ορθογραφικό λεξικό στον firefox και παντού πατάτες θα έγραφα.
:O
Απάντηση