ntoreMy

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ntoreMy
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 26 Απρ 2009 12:53
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλώς σας βρήκα λοιπόν. Είμαι η Νότα και είμαι 26 ετών, δεν δηλώνω θρησκευόμενη αλλά δεν δηλώνω και εντελώς άθεη. Για μένα απλώς η λέξη θεός είναι μια απλή συνέπεια της ανάγκης μας να περιγράφουμε τα πάντα με λέξεις! Αυτή την αντίληψη την είχα από πολύ μικρή ηλικία όταν μου απαγορεύσανε να φάω παγωτό την Μεγαλοβδομάδα και την έβγαλα με πατάτες τηγανιτές! Δηλώνω πάντως σχεδόν αμόρφωτη αλλά ελεεινά ερωτευμένη με την διαδικασία της ερώτησης-απάντησης. Στο επάγγελμα, γραμματέας και μεταφράστρια. Αλλά για πολλά χρόνια σερβιτόρα και αν ήμουν για πάντα 18 θα έμενα σερβιτόρα! Πολλές ερωτήσεις και πολλοί να μου δώσουν απάντηση!
Και ες αύριον τα σπουδαία...
Άβαταρ μέλους
emily
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 11 Απρ 2009 15:39
Όνομα Ιστότοπου: -

Καλωσηρθες Νοτα!
Μακαρι να μπορεσουμε να σου απαντησουμε!
Η μορφωση παντως δεν εχει να κανει με τα πτυχια, εχει να κανει με τις γνωσεις που αποκταμε κατα τη διαρκεια της ζωης μας και με τον τροπο που εχουμε μαθει να σκεφτομαστε ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ntoreMy
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 26 Απρ 2009 12:53
Όνομα Ιστότοπου: -

:) thanx!
Και ες αύριον τα σπουδαία...
Άβαταρ μέλους
Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: 15 Απρ 2009 12:32
Όνομα Ιστότοπου: -

καλώς ήρθες. :D
:O
Άβαταρ μέλους
ntoreMy
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 26 Απρ 2009 12:53
Όνομα Ιστότοπου: -

μπορώ να πω ότι αυτοσυστήνεσαι με εντυπωσιακό τρόπο! αν εσύ χρειάζεσαι επιχειρήματα εγώ χρειάζομαι λοβοτομή σε μερικά θέματα οπότε...Θεός φυλάξει... :o που κακα!!! :D
Και ες αύριον τα σπουδαία...
Άβαταρ μέλους
Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: 15 Απρ 2009 12:32
Όνομα Ιστότοπου: -

Τα επιχειρήματα είναι πάντα χρήσιμα ;)
:O
mirni
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 12 Μαρ 2009 15:05

Καλώς όρισες!

-m-
Άβαταρ μέλους
ntoreMy
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 26 Απρ 2009 12:53
Όνομα Ιστότοπου: -

Eυχαριστώ mirni!
Και ες αύριον τα σπουδαία...
Απάντηση