fr0g

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fr0g
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 14 Απρ 2009 22:42
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ρόδος
Επικοινωνία:

Κι έλεγα τι έχω ξεχάσει...

Με λένε Γιώργο, είμαι 31 ετών και ζω στη Ρόδο. Γέννημα θρέμμα Θεσσαλονίκης, έχω πλέον 16 χρόνια εδώ. Στο επάγγελμα, τεχνικός υπολογιστών. Άθεος εδώ και πολλά χρόνια, δεν έχω κάτι με τους θεϊστές, είμαι υπέρ της αναζήτησης, σε διάφορες μορφές κι αυτό στο οποίο είναι ενάντιος είναι στις παρωπίδες που συνήθως φοράνε οι θρησκείες στους πιστούς τους και κυρίως η άρνηση αυτών να τις βγάλουν, είτε το έχουν καταλάβει είτε όχι.
Η πίστη είναι για τον άνθρωπο ότι η άμμος για τη στρουθοκάμηλο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bozonio
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 14 Απρ 2009 17:42
Όνομα Ιστότοπου: black hole
Επικοινωνία:

Γειά σου Γιώργο! Νομίζω τα περισσότερα άτομα εδώ είναι υπέρ της αναζήτησης... Αυτός είναι άλλωστε και ο λόγος ύπαρξης του forum, η ανταλλαγή απόψεων διαφορετικών μεταξύ τους...

(Ωραίο avatar! Μόνος σου το έφτιαξες;)
«Όσο οι άνθρωποι πιστεύουν σε Θεούς, τόσο θα βασιλεύουν οι δαίμονες...»
http://www.blackhole-bozonio.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
fr0g
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 14 Απρ 2009 22:42
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Ρόδος
Επικοινωνία:

Όχι, οι γνώσεις μου σε οτιδήποτε έχει να κάνει με επεξεργασία multimedia είναι εντελώς περιορισμένες και δεν έχω σκοπό να το αλλάξω. Το avatar το βρήκα από ένα torrent που κυκλοφορεί στο thepiratebay.org με ονομασία Atheism Pics. Έχει γύρω στις 400 εικόνες αν θυμάμαι καλά. Αν ενδιαφέρεσαι να το κατεβάσεις δηλαδή.
Η πίστη είναι για τον άνθρωπο ότι η άμμος για τη στρουθοκάμηλο.
Εικόνα
Απάντηση