Jackson5

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Jackson5
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 17 Απρ 2009 20:08
Όνομα Ιστότοπου: -

γειασας...με λενε γιωργο και ειμαι 24ετων....
ειμαι αθεος και μεγαλος λατρης της αρχαιας ελλαδας της επιστημης και της καλης παιδειας... μεγαλωσα στην γερμανια και ζω στην ελλαδα εδω και ενα χρωνο και αφτο που αντικριζω, ειδικα τωρα τον πασχα ειναι απιστεφτα σε αφτην την κοινωνια...
επειδη δεν νιστευω, πολυ μου την λενε οτι και καλα ειμαι του σατανα....το θεωρουν απιτρεπτο να μην πιστευης στον θεο και καθε προσπαθια για μια καλη κουβεντα κοβετε κατευθειαν οτι και καλα θα δω τη θα παθω αν ακολουθησω αφτων τον δρομο..στην γερμανια ηταν τελιος διαφορετικα τα πραγματα...τα θρησκευτηκα στο σχολειο ειναι εθελοντικα και ολλοι αναγνωριζουν οταν καπιος λεει οτι δεν πιστευει...
μπορειτε να μου πειτε πως ο μεγαλυτερος και απο τους πιο σηματικους πολιτισμους στον κοσμο καταντησε ετσι??
ειναι αφτη η ελληνικη σκεψη? η ελευθερη σκεψη που μας διδακσαν τοσοι μεγαλοι αρχαιοι ελληνες?

Γιωργος
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Ούτε κι εγώ νηστεύω. Μάλιστα σήμερα το μεσημέρι έφαγα μία μακαρονάδα με σάλτσα Amatricciana που έχει μπέϊκον, και τώρα το βράδυ έφαγα σαλάμι και ψωμί.
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: 15 Απρ 2009 12:32
Όνομα Ιστότοπου: -

Φίλε, συνονόματε Γιώργο,

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ :D :D :D :D :D
:O
Άβαταρ μέλους
ellinaki
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 05 Μαρ 2009 07:56
Όνομα Ιστότοπου: Το ελληνάκι
Επικοινωνία:

Γεια σου Γιώργο. Καλώς ήρθες στη ΣΥΓΧΡΟΝΗ Ελλάδα που, όπως θα έχεις διαπιστώσει ήδη, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την αρχαία Ελλάδα. Α, εκτός από κάτι ψιλά γλωσσολογικά στοιχεία.
Life is hard? Compared to what?!?
Απάντηση