emily

Αμέσως μετά την εγγραφή σας περάστε από εδώ να πείτε ένα «χαίρετε» μαζί με δυό λόγια για τον εαυτό σας, και να λάβετε το «αντιχαίρετε» από τους άλλους.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
emily
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 11 Απρ 2009 15:39
Όνομα Ιστότοπου: -

Γεια σας παιδια, με λενε emily, ειμαι 18, σπουδαζω στην κτηνιατρικη, και ειμαι αθεη απο τα 15 μου. παρακολουθουσα το atheoi.org και την ομαδα του simon στο facebook εδω και καιρο, αλλα χαρηκα παααρα πολυ που εγινε κ forum για να μπορουμε να συζηταμε σαν ανθρωποι κ εμεις.

Αυτα λοιπον για αρχη, ελπιζω να κανουμε πολλες και ενδιαφερουσες συζητησεις!
Άβαταρ μέλους
Astron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 10 Μαρ 2009 15:18
Όνομα Ιστότοπου: Σπίθες
Επικοινωνία:

Καλωσόρισες στην παρέα μας emily!
:banana-dreads: :banana-linedance: :banana-dance:
Άβαταρ μέλους
JustAnotherGoneOff
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: 17 Μαρ 2009 23:32
Όνομα Ιστότοπου: Λαπούτα
Επικοινωνία:

Πολύ χαίρομαι που έχουμε μια ζωόφιλη στην παρέα μας, οι χριστιανοί αγαπάνε τα ζώα... κάθε Πάσχα.
Άβαταρ μέλους
emily
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 11 Απρ 2009 15:39
Όνομα Ιστότοπου: -

JustAnotherGoneOff έγραψε:Πολύ χαίρομαι που έχουμε μια ζωόφιλη στην παρέα μας, οι χριστιανοί αγαπάνε τα ζώα... κάθε Πάσχα.
Ναι οντως αυτα την πληρωνουν καθε χρονο....
Αλλα δυστηχως ειναι μεσα στο προγραμμα και το κρεας αφου απο κατασκευη δεν ειμαστε χορτοφαγα ζωα. Και ειμαι οντως φιλοζωη αλλα στη σχολη αναγκαστηκα να προσαρμοστω, γιατι προκειμενου να μαθουμε εμεις, καποιο κακομοιρο ζωακι την πληρωνει. με καθησυχαζει η σκεψη οτι αν δεν τα θανατωνε η σχολη (με ηρεμιστικη ενεση και ανωδυνα) και παλι στο σφαγειο θα κατεληγαν.

Και κατι λιγο ασχετο, το σκυλακι στην φωτογραφια του προφιλ μου ειναι o blue, τον βρηκα στον δρομο και τον μαζεψα μεχρι να του βρω σπιτι. Ευτυχως τον πηρε μια συμφοιτητρια και εγινε και η μασκοτ του πρωτου ετους της κτηνιατρικης! :D

Εαν βρω καποια στιγμη αλλο ζωακι θα ηταν κανεις προθυμος να το υιοθετησει? θα τα κρατουσα εγω αλλα δεν με αφηνουν οι γονεις μου. Θα ενιωθα και πολυ καλα αν το εδινα σε καποιον αθεο-φιλοζωο, εχω γινει τρομερα καχυποπτη τελευταια....
Απάντηση