Θα ειμαι τον Αυγουστο Καβαλα- θασο

Εδώ αναρτώνται προτάσεις και ανακοινώσεις για συναντήσεις μεταξύ των μελών του φόρουμ. Αν κάποιος θέλει να κανονίσει καφεδάκι ή ποτό, εδώ είναι ο σωστός χώρος για να ο κάνει!
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Αν ειναι κανας στην περιοχη και θελει να τα πουμε .....................
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Θάσο (Χρυσή αμμουδιά) από 4 ως 10 Αυγούστου. :D :dance:
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

στα μεροι μας δε θα ερθει κανεις αυτο το μηνα?
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
αμόρφωτη γκόμενα
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010 02:35
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:στα μεροι μας δε θα ερθει κανεις αυτο το μηνα?
Funny που το διαβάζω αυτό μέσα στο λεωφορείο που έχει αναχωρήσει από τη Θεσσαλονίκη (και θα με ξαναγυρίσει πίσω κατά τον Οκτώβρη να υπολογίζεις!)
Off Topic
#Ποστάροντας πλημμυρισμένη από την αίσθηση ότι έκανα μια υπερπολυτελή επιλογή μέσου για το ταξίδι μου, δεδομένου του ότι προσφέρεται διαδικτυακή πρόσβαση, μέσω wireless connection "ktel11". Αλλά, ρε γαμώτο, κολλάνε τα χέρια μου γιατί ακούμπησα καταλάθος το χέρι του καθίσματος. :?
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

δεν εκανα καμια δυσκολη ερωτιση που να θελει αναλιση αν θα ερθει κανεις απο τα μεροι μου αυτο το μηνα ειπα τοσο δυσκολο?
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
αμόρφωτη γκόμενα
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010 02:35
Όνομα Ιστότοπου: -

aristotelis_1 έγραψε:δεν εκανα καμια δυσκολη ερωτιση που να θελει αναλιση αν θα ερθει κανεις απο τα μεροι μου αυτο το μηνα ειπα τοσο δυσκολο?
Μπα, σιγά μην έλεγες κάτι δύσκολο. : brrr :
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

ακριβος τα δυσκολα ειναι για τους αλλους οχι για εμενα
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
stratos
Δημοσιεύσεις: 1563
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:58
Όνομα Ιστότοπου: -

Επίκουρε πότε θα πας Θάσο ?

Tάσο ξέρεις να παίζεις πόρτες ?
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Και πλακωτό και φεύγα.
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Σιγα ταβγα
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

tasos_didymoteicho έγραψε:Και πλακωτό και φεύγα.
Γκιούλ;
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

το τοπικ λεγεται για συναντηση στην καβαλα και στην θασο που θα παει ο επικουρασαν και επισης λεμε για καμια συναντηση αν θα παει κανεις σε καποιο μερος για να συναντηθουμε και οχι για εκτος θεματος
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

aristotelis_1 έγραψε:το τοπικ λεγεται για συναντηση στην καβαλα και στην θασο που θα παει ο επικουρασαν και επισης λεμε για καμια συναντηση αν θα παει κανεις σε καποιο μερος για να συναντηθουμε και οχι για εκτος θεματος
Γεια σου ρε Αρη συντονιστηηηηηηη!

Γκιουλ?

Ολοι μιλανε για ταβλι αλλα λιγοι το κατεχουν εεεεε....
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
Αναρχος
Δημοσιεύσεις: 4450
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011 10:45
Όνομα Ιστότοπου: www.dalani.blogspot.com

Δεν βρίσκω παίχτη epicourosan...
No gods, no masters
Είμαστε εμείς που ζυμώνουμε και δεν έχουμε ψωμί Εμείς που βγάζουμε το κάρβουνο και κρυώνουμε Είμαστε εμείς που δεν έχουμε τίποτα κι ερχόμαστε να πάρουμε τον κόσμο. Τάσος Λειβαδίτης
Ἄφοβον ὁ θεός, ἀνύποπτον ὁ θάνατος· καὶ τ’ ἀγαθὸν μὲν εὔκτητον, τὸ δὲ δεινὸν εὐκαρτέρητον.
Άβαταρ μέλους
tasos_didymoteicho
Δημοσιεύσεις: 9010
Εγγραφή: 30 Δεκ 2010 15:59
Όνομα Ιστότοπου: -

Το είχα μάθει, αλλά το ξέχασα.
"Του είχαν δείξει την ασημαντότητα και τη φτηνή κενότητα των μικρών θεών της γης, με τα κακομοίρικα ανθρώπινα ενδιαφέροντά τους και τις διασυνδέσεις τους –τα μίση, τους θυμούς, τις αγάπες και τις ματαιοδοξίες τους– τη λαχτάρα τους να τους υμνούν και να θυσιάζουν σ' αυτούς, και την απαίτησή τους να τους πιστεύουν, κάτι άκρως αντίθετο με τη λογική και τη Φύση."
"Through the Gates of the Silver Key" By H. P. Lovecraft (with E. Hoffmann Price)
stratos
Δημοσιεύσεις: 1563
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:58
Όνομα Ιστότοπου: -

tasos_didymoteicho έγραψε:Και πλακωτό και φεύγα.
Μπορεί να είμαι στην Θάσο εκείνη την περίοδο , οπότε αν θες παίζουμε :) . Πόρτες όμως . Τα άλλα έχουν πολύ λίγα στοιχεία τακτικής και τα βαριέμαι . Εν αντιθέσει με το τι πιστεύεται γενικά , οι πόρτες είναι μακράν το πιο δύσκολο και ενδιαφέρον παιχνίδι . Έπειτα είναι το πλακωτό και μετά το φεύγα . Το γκιουλ δεν το έχω παίξει ποτέ αλλά νομίζω ότι είναι το τελευταίο στην σειρά .

Στην πραγματικότητα , το παιχνίδι που παίζω είναι οι πόρτες με την παραλλαγή του βίδου , δεν συνηθίζεται να το παίζουν όμως
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

Ελα στην Θασο Άναρχε να κανουμε πρωταθλημα

και

Stratos την επομενη φορα δεν σε σωζει τιποτα ουτε η εδρα, μπορει κανας σεισμος ή η συντελεια του κοσμου.
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Άβαταρ μέλους
aristotelis_1
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Αύγ 2009 15:33
Όνομα Ιστότοπου: -

αν υπηρχε πρωταθλημα στο ταβλι θα παιρναμε χρυσα μεταλια
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΡΗΣ
stratos
Δημοσιεύσεις: 1563
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:58
Όνομα Ιστότοπου: -

epicourosan έγραψε:Stratos την επομενη φορα δεν σε σωζει τιποτα ουτε η εδρα, μπορει κανας σεισμος ή η συντελεια του κοσμου.
Ich bin kein Mensch, ich bin Dynamit
epicourosan
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010 21:50
Όνομα Ιστότοπου: -den exw
Τοποθεσία: ΓΛΥΦΑΔΑ

stratos έγραψε:
epicourosan έγραψε:Stratos την επομενη φορα δεν σε σωζει τιποτα ουτε η εδρα, μπορει κανας σεισμος ή η συντελεια του κοσμου.
Ich bin kein Mensch, ich bin Dynamit
Θα μπορούσα να πω ότι σε μια καταιγίδα ο δυναμίτης βρέχεται
και

τι παθαίνει?

Κάπου διάβασα στο googli νομίζω

Ο άνθρωπος όταν ενηλικιώνεται προσπαθεί να δίνει απαντήσεις στα ερωτήματα που τον απασχολούν μόνος του…

Έχεις μια ευκαιρία να απαντήσεις στο πιο πάνω ερώτημα χωρίς βοήθεια

Το ερώτημα είναι αν μπορείς!

Την δευτερα πρωτα ο θεος θα ειμαι Καβαλα.

Tot ziens………………
Διχόνοια των πολιτών, ευημερία των πολιτικών!

http://www.videoman.gr/52856
Απάντηση