αναπτήρες "άγιο φως" - μόλις κυκλοφόρησαν!

Εδώ αναρτώνται ανακοινώσεις από τη Γραμματεία της Ένωσης Άθεων. Αφορούν πληροφορίες για την Ένωση, ενημέρωση για δράσεις της Ένωσης, δελτία τύπου, αποφάσεις και πρακτικά της Ένωσης. Ορατές μόνο για ανάγνωση σε επισκέπτες και απλά μέλη του φόρουμ, πρόσβαση για σχολιασμό σε μέλη και υποστηρικτές.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Στην πραγματικότητα ακόμη δεν κυκλοφόρησαν, θα είναι έτοιμοι την επόμενη εβδομάδα. Όσοι έλθετε στον Φανερό Δείπνο θα πάρετε από έναν δώρο, οι υπόλοιποι θα κάνετε από 10 μετάνοιες και θα πείτε 50 πατερημά και θα σκεφτούμε αν θα σας δώσουμε. :dance:

Κόστος μόλις ένα ευρώ, και είναι εγγυημένα ευλογημένοι!

Εικόνα
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
MariaEvri
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 13:36
Όνομα Ιστότοπου: Dragon island-characters and species
Τοποθεσία: Limassol CY
Επικοινωνία:

εμείς (εγώ) από Κύπρο πως προμηθευόμαστε?
God made me an atheist. Who are you to question his wisdom!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Στέλνετε την παραγγελία σας στο treasurer@atheia.gr και σας έρχεται ταχυδρομικώς.
Για Ελλάδα γίνεται με αντικαταβολή, για Κύπρο δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς, αλλά κάποια λύση θα βρούμε βρε παιδί μου.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

παιδιά μισό με το ταχυδρομείο, δεν είμαι και πολύ σίγουρος ότι μπορείς να στείλεις αναπτήρες και άλλα εν δυνάμει εκρηκτικά έτσι χύμα!
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Εντάξει, θα το πληροφορηθούμε και θα βρούμε κάποια άλλη λύση για όσους είναι μακριά.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Δημοσιεύσεις: 1777
Εγγραφή: 07 Απρ 2009 16:08
Όνομα Ιστότοπου: The Dark Side of the Force and other stories
Τοποθεσία: Lost in the Night
Επικοινωνία:

Κρατήστε μου έναν αναπτήρα παρακαλώ. Θα τον πάρω στην επόμενη προβολή ή συνάντηση.
Blog (greek): The Dark Side of the Force and Other Stories
Blog (english): Snippets and other stories from the net

Twitter: @ladyjedi : I only tweet in English.
Isaac Asimov έγραψε:To surrender to ignorance and call it God has always been premature, and it remains premature today.
Άβαταρ μέλους
breadfan
Δημοσιεύσεις: 1722
Εγγραφή: 20 Ιουν 2009 03:16
Τοποθεσία: Πάτρα

Νομίζω ότι θα χρειαστώ καμία 20αριά, τουλάχιστον. Θα επικοινωνήσω με τον treasurer για τις λεπτομέρειες.
Off Topic
Επίσης, αναρωτιέμαι, αν τους έδινα στους πιστούς που αποχωρούν με τα κεράκια το Πάσχα, θα εισέπραττα χαμόγελα ή ξύλο;
(Θα μου πείτε, "δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις"...) :D
Οὐκ ἄρα τὸ θεοφιλὲς ὅσιόν ἐστιν, ὦ Εὐθύφρων, οὐδὲ τὸ ὅσιον θεοφιλές, ὡς σὺ λέγεις, ἀλλ᾽ ἕτερον τοῦτο τούτου.
Απάντηση