μπλουζάκια Ένωσης Άθεων (Λευκό & Μαύρο)

Εδώ αναρτώνται ανακοινώσεις από τη Γραμματεία της Ένωσης Άθεων. Αφορούν πληροφορίες για την Ένωση, ενημέρωση για δράσεις της Ένωσης, δελτία τύπου, αποφάσεις και πρακτικά της Ένωσης. Ορατές μόνο για ανάγνωση σε επισκέπτες και απλά μέλη του φόρουμ, πρόσβαση για σχολιασμό σε μέλη και υποστηρικτές.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Επιτέλους βρίσκεται στη διάθεση του κοινού το πρώτο μακό μπλουζάκιμε το σήμα της Ένωσης Άθεων!

Κωδικός Μ00001
Κλίκ για να τα δείτε σε καλή ποιότητα
Εικόνα.Εικόνα

Τιμή: 15 ευρώ
Τα μπλουζάκια είναι 100% βαμβακερά.
διαθέσιμα μεγέθη: από XS ως XXXXL
διαθέσιμα σχέδια: κλασικό t-shirt ή γυναικείο (με στένεμα στη μέση)


Ενημέρωση 23-12-2011: Νέα σχέδια μπλούζες

Κωδικός Μ00002
Εικόνα

Ο χειμώνας μπήκε για καλά, γι' αυτό σας έχουμε ωραία ζεστά φούτερ!
Διατίθεται σε λευκό, ροζ και ανοιχτό γκρι με μαύρα γράμματα, και σε μαύρο, μπλε navy, μπλε ανοιχτό, κόκκινο με λευκά γράμματα.
Η στάμπα είναι στην πλάτη. Στο μπροστινό μέρος υπάρχει το σήμα της Ένωσης Άθεων.

Μπλούζα φούτερ απλή: 20 ευρώ
Μπλούζα ή ζακέτα φούτερ με κουκούλα: 25 ευρώ


Όποιος θέλει να παραγγείλει, ας επικοινωνήσει με το treasurer παπάκι atheia τελεία gr ή ας στείλει pm στον apeleytheros στο φόρουμ,

Στην παραγγελία φροντίστε να αναφέρετε:
1. Ποιον από τους δύο κωδικούς θέλετε
2. Σε τι χρώμα φόντου το θέλετε
3. Τι τύπο μπλούζας θέλετε
(μακό: κλασσικό, γυναικείο)
(φούτερ: μπλούζα απλή, μπλούζα με κουκούλα, ζακέτα με κουκούλα)
4. Τι μέγεθος θέλετε (S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL)
5. Πόσα κομμάτια θέλετε από το καθένα
6. Όνομα και διεύθυνση παραλήπτη
7. e-mail ή τηλέφωνο επικοινωνίας

Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης: 15 με 30 ημέρες
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Εγώ θέλω σίγουρα ένα Large!

Υπάρχει δυνατότητα για γυναικείο κόψιμο στο μπλουζάκι?
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

ναι :D
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

Σημειώνω ότι υπάρχει η δυνατότητα να σταλούν μέσω ταχυδρομείου, είτε αντικαταβολή, είτε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό (για μικρότερο κόστος), για όποιον το επιθυμεί.
Θα συνεννοηθούμε προσωπικά προκειμένου να δούμε τι εξυπηρετεί καλύτερα ανά περίπτωση.

Επειδή η παραγγελία θα είναι μαζική, και επειδή τα μπλουζάκια χρειάζονται κάποιο χρόνο για να τυπωθούν κλπ θα καταγράφω παραγγελίες για τη συγκεκριμένη παρτίδα τουλάχιστον μέχρι και Δευτέρα πρωί στις 9:00 (μέχρι τη στιγμή δηλαδή που θα ξεκινήσω να πάω στην εταιρία που θα τα αναλάβει)
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Scifimom
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 09:21
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Σάϊρ Μέση Γη

Εγώ το πήρα το δικό μου και τη Δευτέρα θα ανεβάσω και φωτογραφία που το φοράω. Απελεύθερε Ευχαριστώ για την άμεση αποστολή και που χρησιμοποίησες την courier που ζήτησα.

Να πω πως το μπλουζάκι είναι πολύ ωραίο με καλή ποιότητα υφάσματος και τυπώματος και το αντρικό κόψιμο (που πήρα εγώ) φοριέται άνετα και απο τις κυρίες (ένα κλασικό Τ-shirt είναι).
Praise his noodliness
AAAAARGHHHHHH!
Άβαταρ μέλους
Αντώνης Ανδρεάδης
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010 19:07
Όνομα Ιστότοπου: -

Παιδια βγαινει σε αλλα χρωματα; Και με καμια φραση στη πλατη αν γινεται...
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

Σ' αυτή τη φάση αυτό ήταν το σχέδιο.

Μιας και υπάρχει καλή αποδοχή καθώς και επιπλέον αιτήματα, θα κάνουμε και άλλα σχέδια. Καταθέστε προτάσεις με το τι θα θέλατε στο:
viewtopic.php?f=118&t=2613&start=60
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
arpcnet
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 12 Δεκ 2010 21:52
Όνομα Ιστότοπου: -

Έχω αγοράσει 2 μπλουζάκια τα οποία πρέπει να πω ότι είναι πολύ καλής ποιότητας. Τα έχω βάλει στο πλυντήριο και δεν έχουν πάθει τίποτα, εννοώ την εκτύπωση. Μία μικρή μόνο παρατήρηση, θα ήθελα η εκτύπωση να είναι πίσω διότι μπροστά όταν κάθεσαι ζαρώνει, ενώ όταν προχωράς στο δρόμο πιστεύω ότι θα το έβλεπαν περισσότερα μάτια εάν ήταν στη πλάτη τυπωμένο. Προσωπική άποψη.
Άβαταρ μέλους
apeleytheros
Δημοσιεύσεις: 10181
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010 18:12
Όνομα Ιστότοπου: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Επικοινωνία:

Ενημέρωσα την πρώτη ανάρτηση και με μαύρο σχέδιο, μιας και υπήρξε αρκετό ενδιαφέρον.

Όσοι άπιστοι προσέλθετε :Ρ
Επιστήμη: Συστηματική μελέτη των δεδομένων προς εξαγωγή συμπερασμάτων. ( δεδομένα --> συμπεράσματα )
      • ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ.
_______________________________
Blog: Απελευθέρωση από τα δεσμά!
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Σύντομα θα βγάλουμε και άλλα σχέδια. Stay tuned! 8-)
Off Topic
Αυτό το "λευκό και μαύρο" πολύ πολιτικώς ορθό ρε παιδί μου.
Αν προσθέσεις και "αντρικό και γυναικείο" κάναμε τόμπολα.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Απελεύθερε, πιάζε μια ζακετούλα σε ανοιχτό μπλε! :D
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
Rictor
Δημοσιεύσεις: 1433
Εγγραφή: 10 Ιουν 2011 00:09
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Kατερίνη

Eγώ πάντως έκανα μια παραγγελία πριν 3 μήνες και ακόμη δεν μου απεστάλη.
Φιλελευθερισμός: Ενάντια στα πολιτικά φαντάσματα και τα απάνθρωπα ολοκληρωτικά καθεστώτα.
Άβαταρ μέλους
AoratiMelani
Δημοσιεύσεις: 16164
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 16:19
Όνομα Ιστότοπου: Αόρατη Μελάνη
Επικοινωνία:

Πιστεύω ότι θα σταλεί άμεσα, διότι στην εκδήλωση προχτές ο Απελεύθερος είχε φέρει τα μπλουζάκια.
Η καθυστέρηση ήταν όντως πολύ μεγάλη (και όχι μόνο για σένα βέβαια). Ελπίζω στο μέλλον να οργανωθούμε καλύτερα.
Η θρησκευτική γλώσσα είναι μια μεταφορά. Το πρόβλημα είναι όταν παρασύρεται κανείς από τη μεταφορά κι αρχίζει να τη βλέπει σαν κυριολεξία. Rebbecca Goldstein
Άβαταρ μέλους
Rictor
Δημοσιεύσεις: 1433
Εγγραφή: 10 Ιουν 2011 00:09
Όνομα Ιστότοπου: -
Τοποθεσία: Kατερίνη

Κι εγώ. 8-)
Φιλελευθερισμός: Ενάντια στα πολιτικά φαντάσματα και τα απάνθρωπα ολοκληρωτικά καθεστώτα.
Απάντηση